فوتبال ایران / شناسه خبر: 94168 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 18:07
|
با برطرف شدن سوءتفاهم به تیم امید دعوت می‌شوم

جعفری: الریان قبال مقایسه با تیم ما نیست

رضا جعفری، بازیکن سایپا در مورد برد 4 بر صفر تیمش مقابل پنچاب هند در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا می گوید:« شاید در ظاهر مقابل حرف نه چندان قوی به میدان رفتیم، اما بازی خوب و با نظم تاکتیکی بالایی را ارائه کردیم. این برد از نظر روحی و روانی به ما کمک زیادی می‌کند تا بتوانیم در ادامه راه نتایج بهتری را کسب کنیم. کار خیلی سختی را مقابل الریان داریم . تیم‌های قطری با توجه به هزینه‌هایی بالایی که برای جذب بازیکن خارجی انجام می‌دهند برای قهرمانی راهی مسابقات لیگ قهرمانان می‌شوند و طبیعی است از لحاظ مالی و امکانات قابل مقایسه با ما نیستند، اما این دلیل نمی‌شود که حریف از پیش باخته‌ای مقابل الریان باشیم و قطعاً برای برد به مصاف آنها می‌رویم. ما از مدت‌ها پیش انگیزه بالایی برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و حالا نمی‌خواهیم زود از این مسابقات کنار برویم.»

جعفری در مورد اینکه گفته می‌شود سایپا در نقل‌وانتقالات خوب عمل نکرد، معتقد است:« تیم ما شاید بازیکن اسمی جذب نکرده است، اما جوانان خوبی دارد که انگیزه خیلی بالایی برای بازی کردن دارند. از آن مهم‌تر حضور علی دایی در تیم ما انگیزه و تلاش بازیکنان را برای کسب موفقیت چند برابر می‌کند، اتفاقی که فصل پیش رخ داد و ما توانستیم سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را کسب کنیم. این فصل هم اگر در لیگ ناکام بوده‌ایم بیشتر به خاطر بدشانسی بوده است و قطعاً در ادامه راه نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.»

مهاجم جوان تیم فوتبال سایپا در پایان راجع به اینکه چرا به اردوی تیم امید دعوت نمی‌شود، می گوید:« برخی سوءتفاهم‌ها پیش آمده که باعث شده است من به چند اردوی اخیر تیم امید دعوت نشوم. امیدوارم به زودی این سوء‌تفاهم‌ها برطرف شود و دوباره بتوانم افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را به دست بیاورم.»

یک

 

captcha
تازه ها
بیشتر