فوتبال ایران / شناسه خبر: 94162 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 17:03
|

بسته خبری پرسپولیس/ جایی برای ربیع‌خواه نیست

ربیع‌خواه به گفته پزشکان مشکلی برای بازی کردن ندارد اما برانکو ترجیح داده که در مورد او ریسک نکند و برای همین نامش را در فهرست بازی با استقلال خوزستان ننوشته است.

 

20 پرسپولیسی در اردو

برای بازی با استقلال خوزستان برانکو 20 بازیکن پرسپولیس را به اردو فراخواند. علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشویچ، ابوالفضل درویش‌وند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، مهدی شیری، شایان مصلح، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی، احسان حسینی، سعید کریمی، سعید حسین‌پور، علی علیپور و ماریو بودیمیر بازیکنان دعوت‌شده به اردو هستند.

 

برانکو در مورد ربیع‌خواه ریسک نمی‌کند

محسن ربیع‌خواه در بازی با استقلال خوزستان هم جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس ندارد. ربیع‌خواه که بیشتر بازی‌های این فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده، در اردوی قطر دوباره مصدوم شد تا مدت بیشتری از ترکیب پرسپولیس دور بماند.. البته پزشکان از بهبودی او گفته‌اند اما برانکو ترجیح داد نامش را در فهرست بازی با استقلال خوزستان ننویسد و به قول خودش درباره‌ی این بازیکن ریسک نکند: «ماهینی، انصاری و همتی به دلیل مصدومیت شدید در فهرست قرار ندارند. نوراللهی محروم است و در مورد ربیع‌خواه هم قصد نداریم ریسک کنیم اما بقیه بازیکنان برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی رقابت می‌کنند.»

 

ناراضی از دربی نوروزی

این بار فشردگی لیگ و برگزاری دربی در نوروز برانکو را به اعتراض واداشته است. او گفته: «ما هر 4 روز یک بار باید بازی کنیم. آخرین بازی‌مان 24 اسفند است و بعد از آن به خاطر تیم‌ملی 14 روز بازی نخواهد بود. ظاهرا فقط بخاطر فیفادی مجبور شده‌اند استراحت بدهند. واقعا نمی‌دانم در مورد دربی چه بگویم فقط این را می‌دانم که ملی‌پوشان ما قبل از دربی مستقیم از اردوی تیم‌ملی به جمع ما اضافه خواهند شد تا به میدان بروند.»

 

انصاری فصل را از دست داد

مدافع پرسپولیس قطعا تا پایان لیگ برتر نمی‌تواند به میادین برگردد. محمد انصاری که این روزها دوران نقاهت بعد از جراحی رباط صلیبی را سپری می‌کند، این روزها نرم‌دوی را آغاز کرده و از اوایل فروردین سال آینده پا به توپ می‌شود اما تمرینات سنگین را از اواخر فروردین می‌تواند آغاز کند. او از اواخر اردیبهشت به تمرینات گروهی اما برانکو در مورد او ریسک نخواهد کرد و ترجیح می‌دهد بجای بازی دادنش در مراحل حذفی لیگ قهرمانان، انصاری را برای سال آینده آماده کند.

 

11 – 350

 

captcha
تازه ها
بیشتر