فوتبال ایران / شناسه خبر: 94155 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 16:28
|

چهارگانه‌ی تقابل با خوزستانی‌ها / پرسپولیس چند امتیاز می‌گیرد؟

در نیم‌فصل اول پرسپولیس قاطعانه فولاد را شکست داد اما دیدارش با سه تیم دیگر خوزستان برنده نداشت و جمعا 6 امتیاز از چهار تقابل با خوزستانی‌ها گرفت که آمار جالبی نبود.

بعد از بازی با پدیده در شروع نیم‌فصل دوم، چهارگانه‌ی تقابل پرسپولیس با تیم‌های خوزستانی آغاز شد که البته اولینش فرجام خوشی نداشت.

حالا پرسپولیس باید به ترتیب مقابل استقلال خوزستان، نفت مسجدسلیمان و صنعت‌نفت آبادان بازی کند که هر سه بازی قبل از شروع فصل جدید لیگ قهرمانان برگزار خواهد شد و البته بین بازی اول و دوم، قرمزها باید در جام حذفی با پدیده هم بازی کنند. تیم برانکو مقابل استقلال خوزستان و صنعت‌نفت میزبان است اما برای بازی با تیم مرزبان باید به مسجدسلیمان برود.

در نیم‌فصل اول پرسپولیس قاطعانه فولاد را شکست داد اما دیدارش با سه تیم دیگر خوزستان برنده نداشت و جمعا 6 امتیاز از چهار تقابل با خوزستانی‌ها گرفت که آمار جالبی نبود. پرسپولیس در دور برگشت تقابل با تیم‌های خوزستانی را بد شروع کرد و شکست تلخی مقابل فولاد متحمل شد که حالا باید ببینیم از سه حریف آینده‌اش چند امتیاز می‌گیرد.

البته بر خلاف تیم فولاد که خودش را با قطبی بالا کشیده، استقلال خوزستان فعلا قعرنشین است و دو نماینده دیگر خوزستان هم در نیمه پائینی جدول جا خوش کرده‌اند.

 

11 - 180

 

کلیدواژه
پرسپولیس
captcha
تازه ها
بیشتر