فوتبال ایران / شناسه خبر: 94150 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 16:22
|
بازیکنانی که خوب شروع کردند

۵ خرید امیدوارکننده در زمستان

از بین خریدهای نیم‌فصل، 5 بازیکن عملکرد ویژه‌تری در شروع نیم‌فصل دوم داشتند. پنج بازیکنی که در همین شروع برای تیم جدیدشان گل زدند و گل ساختند. از دو خرید مهاجم خارجی استقلال تا دفاع راست پرسپولیس و علی قربانیِ سپاهان و فرزاد حاتمی. همچنین ساسان انصاری خرید نیم‌فصل تراکتورسازی همیک پنالتی در بازی مقابل نساجی طلبکار شد و داور مسابقه به اشتباه اعلام نکرد.

اسماعیل گونکالوس

شماره 20 استقلال 23 ثانیه بعد از انجام اولین بازی برای این تیم، گل زد. گونکالوس که اضافه وزنش حسابی به چشم می‌آید، برخلاف فیزیک نامناسبش نشان داده که در گلزنی تبحر بالایی دارد. در اولین بازی نیم‌فصل دومِ استقلال، اولین توپی که به اسماعیل گونکالوس رسید، این بازیکن بعد از 4 لمس و با دریبل مدافع پیش‌رویش تبدیل به گل کرد تا نوید مهاجمی درجه یک را به شفر بدهد.

علی قربانی

آخرین خرید قلعه‌نویی، شروع کننده طوفان سپاهان مقابل سپیدرود بود. قربانی بعد از فرصتی که در اولین بازی‌اش برای سپاهان در دقیقه نود از دست داد، این هفته حسابی گل کاشت. مهاجم فصل قبل استقلال در این بازی از اشتباه کوروش ملکی نهایت بهره را برد و به سپیدرود گل زد. قربانی طبق آمار متریکا در این مسابقه علاوه بر گلی که زد، یک موقعیت هم خلق کرد تا در مسابقه‌ای که به عنوان وینگر چپ بازی کرد، قلعه‌نویی را از خریدش راضی کند.

فرزاد حاتمی

در حالی که پارس‌جم در تقابل با نفت مسجدسلیمان بازی را یک بر صفر باخته بود، مهدی تارتار تصمیم گرفت فرزاد حاتمی را وارد زمین کند. حاتمی که برای جبران گل خورده تیمش فقط ده دقیقه فرصت داشت، در وقت‌های تلف‌شده مسابقه توانست اولین گلش برای پارس‌جم را به ثمر برساند و تیمش را از شکست نجات دهد.

گادوین منشا

آخرین یاغی فوتبال ایران، کارش در تیم جدیدش را با پاس‌گل شروع کرد. منشا که در بازی مقابل پیکان فقط 18 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد، پاس منجر به گل گونکالوس را داد تا خیلی زود خاطر شفر را از این خرید جنجالی جمع کند.

مهدی شیری

در روزهایی که به عملکرد خریدهای جدید پرسپولیس انتقاد زیادی می‌شود، شیری توانست همان اولین بازی خودش را از جمع بقیه ستاره‌ها جدا کند. مهدی شیری در بازی مقابل پدیده حضورش در پرسپولیس را با یک پاس‌گل جشن گرفت. همچنین طبق آمار متریکا شیری موقعیتی جز آن گل هم برای تیمش خلق کرد که مهاجمان پرسپولیس قدر پاس‌‌کلیدی او را ندانستند.

3

کلیدواژه
لیگ برتر
captcha
تازه ها
بیشتر