فوتبال ایران / شناسه خبر: 94148 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 16:28
|
حکم کلانی برای بازی پرحاشیه:

پرسپولیس – فولاد باید تکرار شود!

حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «من اگر در ورزشگاه غدیر اهواز بودم به هیچ وجه اجازه بازی کردن تیم را نمی‌دادم و تیمم را از زمین بیرون می‌کشیدم.»

پرسپولیس – فولاد باید تکرار شود!

عصبانیت پرسپولیسی‌ها بابت اتفاقات بازی با فولاد همچنان ادامه دارد. در شرایطی که بازیکنان، کادرفنی و کادر مدیریتی باشگاه پرسپولیس سعی دارند تمرکز خود را روی بازی‌های بعدی معطوف کنند، پیشکسوتان این باشگاه کوتاه نمی‌آیند و معتقدند که شرایط و اتفاقاتی که در اهواز افتاده، نیازمند بازبینی جدی از سوی فدراسیون فوتبال است.

حسین کلانی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، حتی قدم فراتر می‌گذارد و درباره این بازی حکم صادر می‌کند: « باید این بازی تکرار شود.» او این جمله را بعد از پرسشی بیان می‌کند که درباره مسائل داوری بازی از او پرسیده شده بود. کلانی معتقد است صاحب نظران، قضاوت داور بازی را پر از اشتباه می‌دانند. او تأکید می کند: « من اگر در ورزشگاه غدیر اهواز بودم به هیچ وجه اجازه بازی کردن تیم را نمی‌دادم و تیمم را از زمین بیرون می‌کشیدم. درست است که محرومیت و ضرر برای تیم به دنبال داشت اما اجازه نمی‌دادم علیه تیم ما کار کنند. من قبلاً هم در اهواز بودم و این اتفاقات تکرار شده است. الان هم این مسائل را سر تیم ما آوردند. ورزشکاران نجیب هستند و برابر این قبیل مسائل واکنشی ندارند. باید به این بازی رسیدگی شود و بازی را تکرار کنند. نمی‌توان در برابر آن سکوت کرد.»

پیشکسوت پرسپولیس درباره اتفاقات پیش از بازی می‌گوید: « گاهی اتفاقاتی رخ می‌دهد که آدم نمی‌تواند هیچ کاری برابر آن‌ها انجام دهد. این اتفاقات درباره پرسپولیس بسیار عجیب است و برای من جای سوال دارد. قبل از بازی پرسپولیس برابر فولاد چند اتفاق رخ داد که به نظرم سر پرسپولیس را بریدند.»

او با اشاره به محبوس شدن بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در اتوبوس پیش از شروع بازی، تأکید می‌کند: «پرسپولیس تیم مظلومی است. اگر بازی ما را عقب یا جلو هم بیندازند از قانون تبعیت می‌کنیم اما ناگهان قبل از بازی می‌گویند برق ورزشگاه قطع شده در حالی که همه ورزشگاه‌ها برق اضطراری دارند. در عمرم ندیدنم ورزشگاهی برق اضطراری نداشته باشد. بعد اجازه نمی‌دهند تیم وارد رختکن شود و با همان وضعیت آشفته در اتوبوس می‌مانند.»

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید: «وقتی بین دو نیمه وارد رختکن می‌شوند، چراغ‌ها خاموش است و بازیکن با همان وضعیت استراحت می‌کند و خستگی در تن بازیکنان می‌ماند. از سوی دیگر داور و کمک داور درست قضاوت نمی‌کنند و به وضوح اختلاف نظر دارند. مسائلی رخ می‌دهد که در نهایت آدم نمی‌تواند به این اتفاقات خوشبین باشد.»

 

 

 

390 – 2

 

captcha
تازه ها
بیشتر