فوتبال ایران / شناسه خبر: 94141 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 15:55
|

کریم بوستانی سرمربی استقلال خوزستان که تیمش را برای بازی حساس و مهم مقابل پرسپولیس آماده می‌کند، می‌گوید استقلال خوزستان در این بازی به دنبال نتیجه‌ای آبرومندانه است: «با پرسپولیسی بازی داریم که تیم خیلی بزرگی است و نمی‌خواهد از کورس قهرمانی عقب بماند. ما در انتهای جدول هستیم و پرسپولیس در بالای جدول. امیدوارم این بازی، رقابت خوبی از آب در بیاید. ما در این دو بازی اخیر خیلی خوب بازی کردیم اما نتیجه نگرفتیم و این هفته مقابل تیمی قرار می‌گیریم که خیلی بزرگ است و مربی بزرگ، باشخصیت، جنتلمن و بی‌حاشیه‌ای دارد. قطعاً بازی خیلی سختی پیش روی ما خواهد بود. دنبال این نیستیم که با ضدفوتبال، پرسپولیس را متوقف کنیم بلکه می‌خواهیم آبرومندانه نتیجه بگیریم. حریف‌مان را خیلی خوب آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم آنها ضعف‌هایی دارند اما نقاط قوت‌شان بیشتر است. ما می‌خواهیم اول گل نخوریم و روی ضدحملات به پرسپولیس گل بزنیم.»

بوستانی درباره داوری‌ها که این روزها حرف و حدیث‌های فراوانی را در پی داشته و آیا او هم از داوری مسابقات لیگ ناراحت است یا نه، توضیح می‌دهد: «در هر صورت اشتباهاتی در طول فصل علیه تیم‌ها از سوی داوران صورت گرفته اما انصافاً در بازی قبل ما داور خیلی خوب سوت زد و من از قضاوتش رضایت کامل دارم.»

سرمربی استقلال خوزستان در رابطه با اینکه مشکلات مالی چقدر به تیمش ضربه زده، می‌گوید: «ما باشگاه فقیری هستیم و پرسپولیس باشگاهی غنی. از ابتدای فصل بودجه ما خیلی کم بود، اگرچه تا الان 50 درصد از پول بازیکنان پرداخت شده که همین امر هم راضی‌کننده است. ما تیم خیلی جوانی داریم و هفت نفر از بازیکنانم برای اولین بار می‌خواهند در ورزشگاه آزادی بازی کنند. البته که آنها مقابل فینالیست آسیا انگیزه بالایی دارند و همه متحد شدند تا در این هفته، یک بازی خوب را مقابل پرسپولیس ارائه کنیم. ما برای این بازی احمد آل‌نعمه و ابوالقاسم‌پور را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. البته ابوالقاسم‌پور سه‌شنبه تمرین کرد اما شرایط بازی ندارد.»

کریم بوستانی در ارتباط با بیانیه‌هایی که این روزها از سوی برخی تیم‌ها و پشت پرده داوری‌ها مطرح می‌شود، ادامه می‌دهد: «اعتقاد من این است که پشت پرده‌ای وجود ندارد. برخی‌ها مدام می‌گویند این فوتبال خیلی کثیف است اما مثل اینکه پولش تمیز است، همان‌هایی که این حرف‌ها را می‌زنند خیلی خوب پول فوتبال را خرج زندگی خود می‌کنند. تا الان هم اتفاقی در این مورد نیفتاده و فقط این صحبت‌ها مطرح می‌شود.»

بوستانی درباره اینکه چرا در اول فصل هدایت تیم استقلال خوزستان را برعهده نگرفت و همچنین چرا دلفی در این شرایط سخت تیم را رها کرد، می‌گوید: «من اول فصل پیشنهاد سرمربیگری را قبول نکردم چون بودجه باشگاه خیلی پایین بود و سقف قراردادها 180 تا 200 میلیون. به ‌هر حال آقای یزدی هدایت تیم را برعهده گرفت و امتیازات باارزشی با استقلال خوزستان کسب کرد اما قبل از بازی با استقلال قرار شد کادر جدیدی هدایت تیم را برعهده بگیرد و صحبت‌هایی شد که به یکباره همه چیز منتفی شد و به من پیشنهاد سرمربیگری را دادند، من هم پذیرفتم و کارم را شروع کردم. در مورد دلفی هم باید بگویم که فروش او سیاست باشگاه بود. دلفی فقط سه ماه دیگر با باشگاه قرارداد داشت. اگر آخر فصل جدا می‌شد هیچ پولی نصیب باشگاه نمی‌شد. به همین خاطر او را فروختیم تا پولی به حساب باشگاه واریز شود. قرار است با پولی که به باشگاه می‌رسد 70 هزار دلار قسط اول بازیکن برزیلی شاکی باشگاه پرداخت و 300 میلیون هم خرج هزینه‌های جاری باشگاه شود.»

230+230-9

captcha
تازه ها
بیشتر