فوتبال ایران / شناسه خبر: 94137 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 16:04
|

بشار تمدید نمی‌کند یا پرسپولیس نمی‌خواهد؟

الان که بشار رسن با بازگشت سروش رفیعی نیمکت‌نشین شده، باید ببینیم آیا به تمدید قرارداد رضایت می‌دهد یا در پایان قراردادش پرسپولیس را ترک خواهد کرد؟

هافبک عراقی پرسپولیس هنوز به جام ملت‌ها نرفته بود که در واکنش به پرسش‌های تکراری درباره‌ی تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: «بازی کردن در پرسپولیس را دوست دارم اما تصمیم‌گیری درباره‌ی آینده‌ام را گذاشته‌ام برای آخر فصل.» آن موقع امید به پیشنهادهایی بود که فکر می‌کرد بعد از جام ملت‌ها برایش می‌فرستند اما حذف زودهنگام تیم‌ملی عراق آرزوهای او را هم بر باد داد.

با این حال بشار رسن هنوز به امضای قرارداد جدید با پرسپولیس رضایت نداده و همین شده سوژه‌ای برای زیر سوال بردن باشگاه که چرا نسبت به ستاره‌ی عراقی‌اش بی‌توجه است. شاید هم ادعای نادرستی نباشد. پرسپولیسی‌ها آنقدر که در کلام به رسن ارادت دارند و خواهان او هستند، در عمل نیستند و برای تمدید قراردادش هم خیلی اصرار نکرده‌‌اند. هر چند آنها همچنان تاکید دارند که این بازیکن در روزهای آینده قرارداد جدید خود را امضا خواهد کرد اما معلوم نیست کدام روز را می‌گویند که هنوز از راه نرسیده و شاید هرگز نرسد.

البته الان که بشار رسن با بازگشت سروش رفیعی نیمکت‌نشین شده، باید ببینیم آیا به تمدید قرارداد رضایت می‌دهد یا در پایان قراردادش پرسپولیس را ترک خواهد کرد؟ هر چه باشد او تا پیش از جام ملت‌ها بازیکن ثابت و به نوعی ستاره پرسپولیس بود که البته همان موقع هم از تمدید قرارداد طفره می‌رفت چه برسد به حالا که در این تیم به یک بازیکن نیمکت‌نشین تبدیل شده و و عجیب نیست اگر برای ماندن تردید کرده باشد.

درباره‌ی او گفته‌اند مدیر برنامه‌هایش که دور از مرزهای از ایران زندگی می‌کند، نقش تعیین‌کننده‌ای در ماندن یا رفتن بشار رسن از پرسپولیس دارد اما مهمتر، شرایط این بازیکن در تیم برانکو است که اگر تغییر نکند، نمی‌شود انتظار تمدید قرارداد داشت. چیزی که به نظر می‌رسد برانکو ایوانکوویچ هم آن را پذیرفته که در نشست خبری پیش از بازی با استقلال خوزستان وقتی به او یادآوری کردند که پیش از جام ملت‌ها اعلام کرده بود بشار رسن آماده تمدید قرارداد با پرسپولیس است اما او هنوز تمدید نکرده، گفت: «در این مورد از باشگاه سؤال کنید. من چنین چیزی در مورد بشار نگفتم.»

جالب اینکه خیلی پیش از شنیدن این حرف‌ها از زبان سرمربی پرسپولیس، مدیر برنامه‌های بشار رسن ادعا کرده بود دلیل تمدید نشدن قرارداد او این است که باشگاه هیچ پیشنهادی ارائه نکرده. این همان ادعایی بود که پندار خمارلو مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به آن گفت: «بشار خودش می‌داند که ما چند بار با او مذاکره کردیم اما شاید لازم باشد از این به بعد مذاکراتمان با او را به شکل مزایده در روزنامه چاپ ‌کنیم تا مدیر برنامه‌هایش متوجه قضیه شود و همه در جریان قرار بگیرند. ما بارها با خود بشار در مورد ماندش در پرسپولیس صحبت کردیم و تمام رفت ‌و آمدها و جلساتی که بشار رسن با آقای گرشاسبی و عرب‌ داشته، موجود است اما قرار نیست مدیر برنامه‌هایش را باخبر کنیم.»

 

11 – 670

 

captcha
تازه ها
بیشتر