ورزش ایران / شناسه خبر: 94130 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 14:52
|
حضور چند خبرنگار گزینشی در بازی بسکتبال ایران - اردن

درب‌های فدراسیون برای همه بسته نبود؟

شینده‌ها حاکی از آن است که برخی خبرنگران اجازه حضور در دیدار تیم ملی بسکتبال با اردن را داشتند که قرار بود پشت درب‌های بسته برگزار شود.

در حالی که به نظر می‌رسید بازی دوستانه تیم ملی بسکتبال با اردن پشت درهای بسته برگزار می‌شود، اما چند خبرنگار اجازه ورود و تماشای بازی را داشتند. خبرنگارانی که با تصمیم سرمربی یا دیگر مسئولان تیم از باقی نمایندگان رسانه‌ها مستثنی شده اند.

تیم ملی بسکتبال روز سه‌شنبه در اولین مسابقه‌ دوستانه‌اش در تهران به مصاف اردن رفت که در نهایت منجر برتری ۱۱۷ بر ۹۶ تیم ملی ایران شد.

فدراسیون بسکتبال پیش از این دیدار در بیانیه‌ای اعلام کرد این بازی بدون حضور اهالی رسانه و تماشاگران برگزار می‌شود اما گویا شرایط برای برخی خبرنگاران متفاوت بوده است.

در حالی که اکثر خبرنگاران به دلیل بیانیه روابط عمومی فدراسیون در سالن بسکتبال آزادی حاضر نشده بودند، برخی رسانه‌ها خبر حضور چند تن از خبرنگاران نزدیک به فدراسیون در این بازی منتشر کرده‌اند. برخی خبرنگاران حاضر در سالن‌ هم اخبار و مصاحبه‌های خود از بازی را منتشر کرده‌اند تا اینطور نشان داده شود که قرار بر پنهان کاری هم نبوده و گویا فدراسیون هم مشکلی با آشکار شدن این پنهان‌کاری ندارد.

مهران شاهین‌طبع پیش از این در تمرینات ادوار گذشته تیم ملی هم بارها مانع از حضور خبرنگاران به تمرینات می‌شد و البته همان موقع هم برخی خبرنگارها با اجازه او وارد سالن می‌شدند. گویا این شرایط به بازی‌های دوستانه هم کشیده شده و سرمربی تیم ملی هم قصدی برای تغییر روند کاری‌اش ندارد.

پیش از دیدار تیم‌های ایران و اردن هم اعلام که اردنی‌ها خواسته‌اند تا بازی پشت درب‌های بسته برگزار شود. اظهار نظری که خیلی‌ها باورش نکردند و معتقد بودند این تصمیم هم به خواست سرمربی تیم ملی مربوط می‌شده. در هر صورت روندی که شاهین‌طبع در پیش گرفته قطعا انتهای خوبی ندارد و به روابطش با رسانه‌ها لطمه خواهد زد.

4/250

captcha
تازه ها
بیشتر