ورزش ایران / شناسه خبر: 94115 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 12:51
|

برگزاری تکواندوی جام باشگاه‌های آسیا با حضور ۵ کشور

نهمین دوره مسابقات تکواندوی جام باشگاه‌های آسیا در حالی برگزار می‌شود که فقط 4 تیم خارجی برای حضور در این مسابقات اعلام آماده کردند.

نهمین دوره مسابقات تکواندوی جام باشگاه‌های آسیا از روز ۷ اسفندماه به مدت دو روز و در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش برگزار می‌شود.

نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از روز ۷ اسفندماه به مدت دو روز با حضور ۷۴ تکواندوکار در قالب ۱۰ تیم از کشورهای ایران (سه تیم شهرداری ورامین - دانشگاه آزاداسلامی - لوازم خانگی کن)، پاکستان (دو تیم الف و ب)، عراق (دو تیم پلیس - البصره)، عمان (دو تیم مجان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) و سوریه در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش برگزار می‌شود.

 

با توجه به حضور این چند کشور که در تکواندو حرفی برای گفتن ندارند، سطح مسابقات جام باشگاه‌های آسیا نمی‌تواند خیلی بالا باشد.

این دوره از رقابت‌ها در ۸ وزن ۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم پیگیری می شود.

در دوره گذشته این رقابت‌ها، تیم باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی توانست عنوان قهرمانی جام هشتم را به خود اختصاص دهد، هوگوپوشان باشگاه مقاومت نایب قهرمان شدند و باشگاه شهرداری ورامین نیز عنوان سومی را کسب کردند. 

مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

ص 5

captcha
تازه ها
بیشتر