ورزش جهان / شناسه خبر: 94074 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 16:23
|
فدراسیون فوتبال عربستان دنبال سرمربی جدید

پایان کار رسمی پیتزی و عربستان

این فدراسیون همچنین مطالعه برای انتخاب یک سرمربی جدید برای تیم ملی عربستان را آغاز کرده است تا با توجه به برنامه و معیار این فدراسیون دست به انتخاب سرمربی آینده بزند.

پایان کار رسمی پیتزی و عربستان

فدراسیون فوتبال عربستان سعودی روز دوشنبه اعلام کرد که خوان آنتونیو پیتزی سرمربی اسپانیایی-آرژانتینی این تیم از کار برکنار شده و قرارداد او تمدید نخواهد شد. فدراسیون فوتبال عربستان در بیانیه ای اعلام کرد:« کمیته فنی فدراسیون فوتبال عربستان بعد از مرور و بررسی گزارش های مربوط به عملکرد فنی سرمربی تیم ملی عربستان  تصمیم به تمدید قرارداد با مربی خود خوان آنتونیو پیتزی ندارد.»

در این بیانیه همچنین آمده است:« این فدراسیون همچنین مطالعه برای انتخاب یک سرمربی جدید برای تیم ملی عربستان را آغاز کرده است تا با توجه به برنامه و معیار این فدراسیون دست به انتخاب سرمربی آینده بزند.» خوان آنتونیو پیتزی سرمربی آرژانتینی-اسپانیایی در پایان سال 2017 هدایت تیم ملی عربستان را به عهده گرفت و این تیم را به جام جهانی 2018 رساند. او با عربستان توانست مصر را در جام جهانی شکست دهد در حالی که مقابل روسیه و اروگوئه تن به شکست داد.عربستان در جام ملتهای آسیا با شکست مقابل ژاپن در یک هشتم نهایی حذف شد.

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر