ورزش ایران / شناسه خبر: 94064 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 15:40
|
حضور سرپرست فدراسیون والیبال در انتخابات ناشنوایان

افشین داوری؛ از این فدراسیون به آن فدراسیون

علاوه بر علاقه‌مندی حضور در فدراسیون‌های مختلف، میزان علاقه به تغییر در رشته‌هایی که تخصصش را هم ندارد، جزو ویژگی‌های این مدیر ورزشی است.

انتخابات ریاست فدراسیون ناشنوایان با حضور ۶ کاندیدا روز یکشنبه ( ۲۶ اسفند) ساعت ۱۰ صبح در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

پیش از این ۸ کاندیدا برای شرکت در انتخابات فدراسیون ناشنوایان ثبت نام کرده بودند که به گفته‌ محمدرضا کاشانی دبیر مجمع انتخابات فدراسیون ناشنوایان، صلاحیت عارف سعیدی (فیزیوتراپیست) به دلیل نداشتن سوابق کافی مدیریتی، در کمیسیون تطبیق صلاحیت‌ها مورد تأیید قرار نگرفت و همچنین رمضانعلی دولو (سرپرست فدراسیون هندبال) نیز از شرکت در انتخابات انصراف داد.

بنابراین کاظم نظم‌ده (رئیس سابق این فدراسیون و از مدیران سازمان بهزیستی)، افشین داوری (سرپرست فعلی فدراسیون والیبال)، کرم‌الله علیمرادی (رئیس سابق فدراسیون ناشنوایان) و مهران تیشه‌گران (دبیر فدراسیون ناشنوایان) به همراه سعید کاظمی (پزشک) و مسعود فراهانی طجر (کارشناس وزارت ورزش و جوانان) ۶ کاندیدایی هستند که در انتخابات ریاست فدراسیون ناشنوایان رقابت می‌کنند.

نکته جالب این فهرست نام افشین داوری است. رییس سابق فدراسیون دوومیدانی، سرپرست سابق ناشنوایان، سرپرست سابق فدراسیون بوکس، سرپرست فعلی فدراسیون والیبال که حالا باید روز 26 اسفندماه در انتخابات ناشنوایان شرکت کند. نکته قابل تامل توامندی این مدیر برای حضور در همه این رشته‌ها و برنامه داشتن برای همه اینها است. هیچ بعید نیست که او اگر نتواند در انتخابات ناشنوایان رای بیاورد  - که احتمالش زیاد است- برای انتخابات والیبال هم کاندیدا شود البته اگر به او گفته شود که این کار را انجام دهد.

علاوه بر علاقه‌مندی حضور در فدراسیون‌های مختلف، میزان علاقه به تغییر در رشته‌هایی که تخصصش را هم ندارد، جزو ویژگی‌های این مدیر ورزشی است. تا جاییکه حتی در فدراسیون بوکس، زمان مسابقات را به خاطر اینکه وقت کم بود، تغییر داد و راندهای بوکس را در دقایق کمتری برگزار کرد.  

 

captcha
تازه ها
بیشتر