ورزش ایران / شناسه خبر: 94061 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 15:35
|
همچنان در انتظار حکم صادق فرجی!

رد صلاحیت ۱۰ کاندیدای فدراسیون کاراته

۱۰ نفر از کاندیداهای ریاست فدراسیون کاراته رد صلاحیت شدند. صادق فرجی رییس پیشین این فدراسیون نیز تا این لحظه نتوانسته مدارک لازم برای ادامه به کار را ارایه کند.

۱۰ نفر از کاندیداهای ریاست فدراسیون کاراته رد صلاحیت شدند و صادق فرجی رییس پیشین این فدراسیون نیز تا این لحظه نتوانسته مدارک لازم برای ادامه به کار را ارایه کند تا او نیز وضعیت نامشخصی برای حضور در انتخابات داشته باشدانتخابات ریاست فدراسیون کاراته روز ۲۳ اسفندماه برگزار می‌شود. در حالی که عنوان شد تعداد ۲۰ نفر برای حضور در انتخابات کاراته ثبت نام کرده‌اند، در لحظات پایانی انجام ثبت‌نام نیز ۳ نفر دیگر به این تعداد اضافه شدند اما هیچ اشاره‌ای به نام این افراد نشد.

در فاصله یک ماه تا برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کاراته، حسین افراسیابی، محمدرضا باتوانی، محمدرضا برزگر، قاسم سعیدی مغانلو، حبیب خانی، علی خرمی، مجید رمضانی مقدم، علی حسین شاکری، ارسلان غلامی و سعید نصرالهی به دلیل نداشتن سوابق مدیریتی کافی بر اساس تبصره ۲ ماده ۶ آئین نامه انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی برای حضور در انتخابات این فدراسیون رد صلاحیت شدند.

محمد صادق فرجی رییس پیشین فدراسیون کاراته نیز به دلیل ابلاغ قانون منع ادامه فعالیت بازنشستگان و عدم ارایه مدارک ادامه به کار هنوز وضعیت نامشخصی برای حضور در انتخابات دارد و تا ۱۵ روز قبل از برگزاری مجمع انتخاباتی در صورت ارائه مدارک ادامه به کار می‌تواند در انتخابات شرکت کند در غیر این صورت از حضور در انتخابات کنار گذاشته می‌شود.

5/250

captcha
تازه ها
بیشتر