ورزش ایران / شناسه خبر: 94060 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 15:37
|
اعزام ملی‌پوشان کاراته به دومین مرحله لیگ جهانی

غیبت امیر مهدی زاده در امارات

تیم کاراته کشورمان برای شرکت در دومین مرحله لیگ جهانی در حالی امروزچهارشنبه عازم امارات می شود که امیر مهدی‌زاده یکی از ستاره‌‌های عنواندار خود را در ترکیب ندارد.

تیم کاراته کشورمان برای شرکت در دومین مرحله لیگ جهانی در حالی امروزچهارشنبه عازم امارات می شود که امیر مهدی‌زاده یکی از ستاره‌‌های عنواندار خود را در ترکیب ندارد. دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان با حضور 737 کاراته کا از ۸۶ کشور از روز جمعه 26 بهمن ماه در شهر دوبی آغاز می شود و به مدت ۳ روز ادامه دارد. در دومین مرحله از این مسابقات ایران با 34 نماینده حضور دارد.ژاپنی‌ها با 47 کاراته کا پرتعدادترین تیم حاضر در این رقابت‌ها خواهند بود و ایتالیایی‌ها نیز با 36 کاراته در دومین مرحله لیگ جهانی امارات حضور دارند.

تیم ایران در دو بخش مردان و بانوان فردا چهارشنبه 24 بهمن ماه عازم این کشور می‌شود و وزن کشی و قرعه کشی مسابقات نیز روز پنجشنبه انجام می‌شود.

برهمین اساس نیز برنامه زمانبندی مسابقات ملی‌پوشان کاراته کشورمان در این مرحله از لیگ جهانی به شرح زیر است:

روز اول رقابت‌ها (جمعه 26 بهمن ماه):

مسابقات کاتای انفرادی بانوان و کاتای تیمی مردان

مبارزات اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان

روز دوم مسابقات (شنبه 27 بهمن ماه):

مسابقات کاتای انفرادی مردان و کاتای تیمی بانوان

مبارزات اوزان 61-،68- و 68+ کیلوگرم بانوان و اوزان 84- و 84+ کیلوگرم مردان

روز سوم (یکشنبه 28 بهمن ماه):

رده بندی و فینال دو بخش کاتا انفرادی و تیمی و کومیته انفرادی برگزار می‌شود.

نکته مهم و قابل توجه در این مرحله از رقابت‌ها برای تیم ملی کاراته کشورمان، غیبت یکی از ستاره‌های تیم ملی در امارات است! امیر مهدی زاده کاراته‌کای شناخته شده و عنواندار کشورمان به دلیل تغییر وزن در دومین مرحله لیگ جهانی امارات غیبت دارد و مبارزه نمی‌کند. مهدی زاده در لیگ جهانی پاریس هم به دلیل تغییر وزن اجازه مبارزه کردن در پاریس را نداشت و از مرحله سوم لیگ جهانی کاراته وان در وزن جدید، 67 کیلوگرم به روی تاتامی خواهد رفت. مهدی زاده پیش از این در وزن 60 کیلوگرم مبارزه می‌کرد.

 

5

captcha
تازه ها
بیشتر