ورزش ایران / شناسه خبر: 94055 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 15:06
|
آندری شکوربابین تا توکیو ماندگار شد

فدراسیون جهانی جودو پول مربی ایران را می‌دهد

رییس فدراسیون جهانی جودو در حاشیه برگزاری مسابقات گرنداسلم پاریس، قول پرداخت حقوق مربی ازبکستانی تیم ملی جودو کشورمان را تا المپیک 2020 توکیو داد.

اولین دوره مسابقات گرنداسلم پاریس در سال ۲۰۱۹ با حضور ۵۷۳ جودوکار از ۹۷ کشور از ابتدای هفته جاری در کشور فرانسه آغاز شد و تیم ملی جودوی ایران با دو نماینده در این رقابت‌ها حضور پیدا کرد. سعید ملایی در وزن 81-کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شد، اما محمد محمدی بریمانلو در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم با شکست مقابل حریف خود از رسیدن به مدال بازماند.

محمد درخشان مشاور عالی فدراسیون جودو که در این رقابت‌ها تیم ملی جودوی کشورمان را همراهی کرده بود، در حاشیه برگزاری این مسابقات با "ویزر" رییس فدراسیون جهانی جودو در رابطه با ادامه همکاری "آندری شکوربابین"  با تیم ملی جودو ایران صحبت‌هایی را داشته تا این مربی ازبکستانی همچنان با تیم ملی جودو ایران همکاری کند و گویا این موضوع با موافقت رییس فدراسیون جهانی و نیز همکاری این مربی ازبکستانی تا المپیک 2020 ادامه دارد.

پیش از این محمد درخشان رییس فدراسیون جودو مدعی شده بود که فدراسیون جهانی اعلام کرده دیگر حاضر به پرداخت حقوق این مربی ازبکستانی نیست اما در حاشیه نخستین دوره مسابقات "گرنداسلم پاریس" گویا "ویزر" اعلام کرده همچنان حقوق آندری را تا المپیک 2020 پرداخت می‌کند.

5/210

captcha
تازه ها
بیشتر