ورزش ایران / شناسه خبر: 94049 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 14:41
|

مدیر کل ورزش تهران به فکر جابه‌جایی سنگر!

مدیر کل ورزش و جوانان تهران به شائبه‌هایی که درباره حضورش در قایقرانی وجود دارد، اینطور پاسخ می‌دهد: «هرجا که شرایط ایجاب کند، به انجام وظیفه می‌پردازم. این ترک خدمت نیست، بلکه سنگر جابه‌جا می‌شود.»

رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران که درابره حضورش در فدراسیون قایقرانی و حمایت وزارت ورزش از او صحبت‌های زیادی مطرح است، جدایی‌اش از ورزش پایتخت و همچنین حرف و حدیث‌های اخیر را تکذیب می‌کند. گل‌محمدی درباره ثبت‌نامش برای انتخابات فدراسیون قایقرانی و اینکه شنیده می‌شود هم در صورت رای آوردن و هم رای نیاوردن در این انتخابات، باید تا پایان سال از اداره کل استان تهران برود، می‌گوید:« این را می دانم که اگر در انتخابات قایقرانی رای بیاورم، باید بروم، اما اینکه در صورت رای نیاوردن هم باید بروم را از شما می‌شنوم. واقعاً درباره موضوع دوم چیزی نشنیده‌ام. من کارمند وزارت ورزش هستم و هنوز 7 سال دیگر تا بازنشستگی‌ام باقی مانده است. هرجا هم که شرایط ایجاب کند، به انجام وظیفه می‌پردازم. این ترک خدمت نیست، بلکه سنگر جابه‌جا می‌شود.»

او در حالی با این ادبیات به دنبال جابجایی سنگر است که شائبه حمایت از او برای ورود به فدراسیون قایقرانی خیلی زیاد شنیده می‌شود و باید دید در روز هفتم اسفندماه که مجمع قایقرانی برگزار می‌شود، چه اتفاقی می‌افتد؟

 

captcha
تازه ها
بیشتر