ورزش ایران / شناسه خبر: 93994 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 14:50
|

صدای اعتراض قایقران‌ها بلندتر از همیشه / رها شده‌ایم

واکنش چند قایقران به پستی که کمیته ملی المپیک درباره شروع اردوی قایقران‌ها منتشر کرد، به خوبی نشان دهنده گلایه ملی‌پوشانی است که رها شده‌اند.

واکنش چند قایقران به پستی که کمیته ملی المپیک درباره شروع اردوی قایقران‌ها منتشر کرد، به خوبی نشان دهنده گلایه ملی‌پوشانی است که رها شده‌اند. خبر از شروع اردو است و در مقابل ملی‌پوشان از اردوی مشترک قزاق‌ها با آلمانی‌ها در امریکا می‌گویند. اتفاقی که به خوبی فاصله تیم ایران با تیم دیگر آسیایی را نشان می‌دهد. در این شرایط است که درباره انتخابات فدراسیون هم خبرهای نه چندان امیدوارکننده‌ای به گوش می‌رسد و در این حین است که مصاحبه آرزو حکیمی خواندنی می‌شود. این بانوی قایقران که در تمام روزهای حضورش جزو بهترین‌های ایران بوده، با اشاره به تعطیلی اردوهای تیم ملی می‌گوید:« من مربی نیستم که برای خودم برنامه بنویسم اما با سابقه 10 ساله، تمرینات استقامتی و بدنسازی را دارم و سعی کردم بدنم را آماده نگه دارم. نگذاشتم بدنم افت کند تا اردوها تشکیل شود. به ما گفتند از 23 بهمن اردوها آغاز می‌شود اما هنوز خبری نیست اسامی را هم اعلام نکردند. مربی تیم ملی هم مشخص نیست چون نوری‌زاد هدایت تیم را قبول نکرد حالا شاید فدراسیون دنبال گزینه‌های دیگر برود اما این تعطیلات در قایقرانی بی‌سابقه بوده است. شاید بعد از بازی‌های آسیایی نهایتاً یک ماه تعطیل بودیم اما بعد از مدتی اردوها شروع می‌شد، بهمن هم تمام می‌شود و خبری از آغاز اردوها نیست، وضعیت بسیار بدی داریم.»

ملی‌پوش کایاک ایران با اشاره به اینکه حریفان برای کسب سهمیه المپیک 2020 خود را آماده می‌کنند، ادامه می‌دهد:« رقیبانم را در صفحات مجازی دنبال می‌کنم آنها عکس‌هایی از اردوهای برون‌مرزی می‌گذارند و این برای ما بد است. من نمی‌توانم کاری کنم فقط باید بدنم را آماده نگه دارم اگر چه به خوبی اردوها نمی‌توانم مثل سال‌های قبل این کار را انجام دهم. در زمان مربی‌گری یولداش در زمستان یک وعده 45 کیلومتر پارو می‌زدم و حالا از این اتفاق ناراحتم. »

همه گلایه‌های حکیمی به اردوی تیم ملی ختم نمی‌شود. او از لیست مجمع انتخاباتی هم خط خورده که در این رابطه می‌گوید:« ابتدا اسم من بود اما متأسفانه علاقه دارند من را به حاشیه ببرند. بی‌دلیل اسم من را خط زدند و با این کار شخصیت من را زیر سؤال بردند همه چیز از پیش تعیین شده است. من با فدراسیون در این باره صحبت خواهم کرد حق من است که دلیل آن را بدانم. اگر عادل مجللی را خط زدند و محسن شادی را اضافه کردند شادی یک المپین است اما اگر من را خط زدند حق مهسا جاور بود که اضافه شود.»

این گلایه‌ها، به خصوص در ارتباط با وضعیت تیم ملی، فقط مختص آرزو نیست و وقتی صفحه مجازی قایقرانان دیگر را دنبال می‌کنیم، این موضوع کاملا مشخص است که وضعیت فعلی فدراسیون کاملا بلاتکلیف است. این در حالی است که در زمان نبود رییس، سرپرست برای فدراسیونی انتخاب می‌شود تا کارها زمین نماند اما انگار سرپرستان برخی فدراسیون‌ها این روزها دغدغه‌های دیگری دارند.

4/230

 

captcha
تازه ها
بیشتر