ورزش ایران / شناسه خبر: 93989 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 13:48
|

سلطانی‌فر: ۸ برابر رژیم گذشته کار کرده‌ایم

وزیر ورزش و جوانان گفت: «دستاوردهای 40 سال گذشته در عرصه‌های مختلف چشمگیر است و نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت و اقتدار در 40 سال گذشته فراز و نشیب‌ها و سختی‌ها را پشت سر گذاشته است.»

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در راهپیمایی 22 بهمن، گفت:« این روز بزرگ و تاریخی را به ملت قهرمان ایران و فجرآفرینان سال 57 تبریک می‌گویم. دستاوردهای 40 سال گذشته در عرصه‌های مختلف چشمگیر است و نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت و اقتدار در 40 سال گذشته فراز و نشیب‌ها و سختی‌ها را پشت سر گذاشته و توانست به قله افتخار برسد.»

او ادامه داد:« امروز زیر باران در 40 سالگی انقلاب شاهد حضور گسترده مردم بودیم. در حالی که خیلی‌ها فکر می‌کردند شاید به خاطر مسائل مختلفی که در کشور به خاطر تحریم‌های ناعادلانه به وجود آمده و گرانی‌ها، حضور مردم را مثل قبل نداشته باشیم، اما بدون تعصب می‌گویم حضور مردم بیشتر از سالهای گذشته است و باید در مقابل بزرگی و عظمت این ملت سر تعظیم فرود بیاوریم و برای حل مشکلات آنها تلاش کنیم.»

سلطانی فر همچنین گفت:« اینگونه حضورها و حماسه‌سازی‌ها ما در رویارویی با دشمن مقتدرتر و وظیفه‌مان را سنگین‌تر می‌کند که باید برای این ملت قهرمان تلاش کرده و مشکلات‌شان را حل کنیم. جامعه ورزش هم حضور گسترده‌ای داشت. هزاران نفر از ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان و مدیران در صحنه حضور دارند.»

سلطانی‌فر در پاسخ به این سوال که عملکرد ورزش را در 40 سال انقلاب چطور می‌بینید، ادامه داد:« ما بارها گفته‌ایم در عرصه‌های مختلف وقتی دستاوردهای انقلاب را می‌بینیم قابل مقایسه با گذشته نیست. در ورزش هم همین طور است. ما 8 برابر رژیم گذشته کار کرده‌ایم. در المپیک از 20 مدال المپیک 16 مدال بعد از انقلاب است. در مسابقات جهانی هم همین طور است. در خصوص ورزش بانوان و همگانی و امکانات تلاش‌های زیادی شده و با همین رویکرد ادامه خواهد یافت.»

وی در پاسخ به این سوال که در دهه پنجم انقلاب ورزش ایران چطور خواهد بود، گفت:« تلاش می کنیم بتوانیم در بخش‌هایی که مورد مطالبه مردم است مانند ورزش بانوان و همگانی و ورزش در روستاها و مناطق محروم تلاش بیشتری داشته باشیم. هرچند در 3-4 دهه قبل هم تلاش کرده‌ایم اما تلاش این است در این بخش‌ها و ورزش قهرمانی فعالیت گسترده‌ای شود.»

4/360

 

captcha
تازه ها
بیشتر