ورزش ایران / شناسه خبر: 93983 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 12:39
|
استارت امیدها برای جام جهانی روسیه

ستاره‌های جوان کشتی در راه یاکوتسک

امیدهای کشتی آزاد به جای تیم ملی بزرگسالان باید در مسابقات جام جهانی به میدان بروند. به همین دلیل علیرضا رضایی 18 کشتی گیر را دعوت کرد تا از 27 بهمن تمرینات خود را در خانه کشتی آغاز کنند.

کشتی‌گیران زیر 23 سال کشورمان تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های آسیایی و جهانی از 27 بهمن آغاز می‌کنند. علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با دعوت از 18 کشتی گیر اولین اردوی تیم را برای حضور در دو رویداد مهم بین المللی از هفته آینده برگزار می‌کند. بعد از برگزاری مسابقات جهانی امیدها در مجارستان این اولین اردوی تیم امید است که برگزار می‌شود. اردوی تیم ملی کشتی آزاد زیر 23 سال (امید) برای شرکت در رقابت‌های آسیایی مغولستان و جام جهانی روسیه روزهای 27 بهمن ماه تا 7 اسفندماه در محل خانه کشتی عبداله موحد برگزار می شود. رقابت های جام جهانی روسیه روزهای 25 و 26 اسفندماه سالجاری در شهر یاکوتسک روسیه و مسابقات کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال آسیا روزهای ۴ و ۵ فروردین ماه سال ۹۸ در شهر اولان باتور مغولستان برگزار می‌شود.

با نظر و تصمیم کادر فنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون کشتی قرار شد که تیم امید کشتی آزاد در مسابقات جام جهانی به میدان بروند. با توجه به نفراتی که برای حضور در این اردو دعوتش ده‌اند حضور این تیم در مسابقات جام جهانی این شانس را برای تیم ملی بزرگسالان هم به وجود می‌آورد که بتواند برخی از چهره‌های جوان خود را محک بزند.

امیر محمد یزدانی، عباس فروتن و علیرضا سرلک از جمله کشتی گیران جوانی هستند که حضورشان در ترکیب تیم امید می‌تواند شرایط حضور این تیم در رده بزرگسالان را هم فراهم کند.  

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: علی رضا سرلک (لرستان) - افشین رحمانی (مازندران(

61 کیلوگرم: ایمان صادقی (مازندران) – محمد نامجو مطلق (گیلان(

65 کیلوگرم: مرتضی قیاسی (لرستان) – امیر محمد یزدانی (مازندران)

70 کیلوگرم: فرهاد نوری (تهران)

74 کیلوگرم: نوید زنگنه (تهران)

79 کیلوگرم: مجتبی اصغری (گیلان) - علی سواد کوهی (مازندران)

86 کیلوگرم: احمد بذری و مرصاد مرغزاری (مازندران)

92 کیلوگرم: حسین شهبازی (تهران)

97 کیلوگرم: علی شعبانی (تهران) - دانیال شریعتی نیا (همدان) – عباس فروتن (مازندران)

125 کیلوگرم: امین طاهری (تهران) - محمد مرادی (کرمانشاه)

captcha
تازه ها
بیشتر