فوتبال ایران / شناسه خبر: 93981 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 11:40
|
زمین تمرین، مشکل بزرگ برای تیم شفر

بعد از برد پیکان کام استقلال تلخ شد

ناهماهنگی‌های به وجود آمده برای برگزاری تمرین صبح یکشنبه استقلال در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی خشم وینفرد شفر را به دنبال داشته است.

زمین تمرین مشکل همیشگی استقلال

در شرایطی که بعد از پیروزی استقلال مقابل پیکان همه چیز به سود استقلال پیش می‌رفت و این باشگاه شرایط آرام و امیدوارکننده ای داشت، اما تمرین صبح یکشنبه استقلال که قرار بود درزمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزارشود، به دلیل ناهماهنگی لغو شد. این مسئله خشم و ناراحتی سرمربی استقلال را به دنبال داشت و وینفردشفر ازشرایط به وجود آمده به شدت ابرازتاسف و نگرانی کرد.

ظاهرا ناهماهنگی هایی که میان باشگاه استقلال و مسئولان ورزشگاه آزادی به وجود آمده بود، سبب شد تا تیم دیگری به جای استقلال در این زمین تمرین کند و بازیکنان استقلال که برای انجام تمرین خود به ورزشگاه آزادی رفته بودند به دنبال حضور تیم دیگری درمحل تمرین خود، ناچاربه ترک ورزشگاه آزادی شدند تا تمرین صبح یکشنبه لغو و تنها تمرین عصر برگزار شود. برخی فقدان سرپرست دراستقلال رادلیل این مشکلات می‌دانند که اگرچنین باشد باشگاه استقلال به خصوص امیرحسین فتحی، که مسئولا رتق فتق امور است، باید هرچه زودتراین مشکل را ازمیان بردارد تا این ناهماهنگی ها چهره مدعی استقلال را که نیم فصل دوم را خوب آغازکرده، خدشه دارنکند. بدون شک برای باشگاه استقلال به وجود آمدن چنین شرایطی نمی‌تواند صورت خوشی داشته باشد و به وجهه این باشگاه لطمه وارد می‌کند؛ هرچند که مشکل زمین تمرین سال ها است دراستقلال وجود دارد.

10-220

 

captcha
تازه ها
بیشتر