ورزش جهان / شناسه خبر: 93973 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 21:42
|

سیتی با 6 گل چلسی را له کرد

منچسترسیتی در یک بازی کاملا برتر چلسی را با 6 گل شکست داد و به صدر جدول برگشت. برد مقتدرانه سیتی هشداری برای لیورپول بود و اگر تیم گواردیولا با ادامه این روند می‌تواند به تکرار قهرمانی لیگ برتر امیدوار باشد.

هفته گذشته آرسنال تنها یک دقیقه توانسته بود مقابل سیتی مقاومت کند و چلسی تنها پس از سه دقیقه با ضربه رحیم استرلینگ تسلیم شد. ادامه شروع طوفانی سیتی دو گل آگرو و یک گل گوندوگان بود و این تیم توانست تا دقیقه 25 به برتری چهار بر صفر برسد. سیتی پس از پرس سنگین حریف در 20 دقیقه پایانی نیمه اول عقب رفت و تا سوت پایان این نیمه گلی رد و بدل نشد.

نیمه دوم دوباره با برتری سیتی شروع شد و آگرو در دقیقه 56 از روی نقطه پنالتی گل پنجم تیمش را زد. بعد از این گل گواردیولا تصمیم گرفت به گلزن آرژانتینی که هت‌تریک کرده بود استراحت بدهد و گابریل ژسوس را به جای او به زمین فرستاد.

---

آخرین گل سیتی دوباره سهم استرلینگ بود و در دقیقه 80 گل ششم را زد. سیتی با این برد 65 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر از لیورپول و تفاضل گل بهتر صدرنشین شد. چلسی که پیش از این بازی با 50 امتیاز در رده پنجم بود به دلیل خوردن شش گل به رده ششم سقوط کرد. این سنگین‌ترین شکست چلسی از سال 1991 است و موقعیت ساری روی نیمکت این تیم را به خطر می‌اندازد.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر