فوتبال ایران / شناسه خبر: 93971 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 18:47
|
تساوی جذاب به سود مدعیان

نساجی یک – تراکتورسازی یک / برد جلالی از لیکنز در نیمه مربیان

نساجی و تراکتورسازی در یک بازی پرافت و خیز به تساوی رضایت دادند.

نساجی 1

گل: رحمان جعفری (73)

 

تراکتورسازی 1

گل: جورجی گولسیانی (17، گل به خودی)

 

یکشنبه 97/11/21، هفته هفدهم لیگ برتر، ساعت 17، استادیوم: شهید وطنی قائم‌شهر، تماشاگر: 6 هزار نفر

 

داور: سیدمهدی سیدعلی؛ کمک‌ها: آرمان اسعدی و حسن انتظاری

اخطار: احمد عبدالله‌زاده از نساجی

 

 

نساجی

محمدامین رضایی، لاشا توتادزه، جورجی گولسیانی، مجتبی ممشلی، حمیدرضا دیوسالار، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، علی‌اصغر عاشوری (82- سیدمحمد میری)، امید سینگ (44- آرفنگ دافه)، سجاد آشوری، رحمان جعفری (88- محمدمهدی نظری)

سرمربی: مجید جلالی

 

تراکتورسازی

محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، اکبر ایمانی (88- علیرضا نقی‌زاده)، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، مسعود شجاعی، آنتونی استوکس (65- ساسان انصاری)

سرمربی: جرج لیکنز

 

بازیکن برتر: آرفنگ دافه

 

 

شرح بازی

نساجی و تراکتورسازی هر دو زمستان پرتب و تابی را پشت سر گذاشته بودند که البته تفاوت آن از زمین تا آسمان بود. تراکتور با تداوم بریز و بپاش هایش و جذب یک سرمربی جدید به نام و نساجی با رفت و برگشت های مربی سابق و درنهایت آمدن مجید جلالی.

تفاوت این دو را درآغاز نیم فصل شاهد شاهد بودیم؛ استارت رویایی تراکتور و تداوم روند افتان و خیزان نساجی. اتفاقی که آن را در این بازی هم شاهد بودیم. تراکتورسازی با اتکا به ستاره های بی شمارش در قائمشهر بازی را بهتر از میزبان آغاز کرد و خیلی زود با اشتباه حریف از حریف پیش افتاد. در دقیقه 17 پاس در عمق استوکس تازه بازگشته در سمت چپ زمین به یوکیا سوگیتا رسید که پاس در عرض تند و تیز او را گولسیانی، مدافع نساجی به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا تراکتور مزد برتری خود را بگیرد. بعد از این گل هم برتری تراکتورسازی ادامه یافت تا میهمان با برد به رختکن برود.

با این وجود نیمه دوم حکایتی متفاوت دات. نساجی که نمی خواست پیش  چشمان هوادارانش بازنده باشد، جلو کشید و به زمین تراکتور آمد ولی حملات میزبان آنقدر تیغدار نبود که دروازه تراکتور را تهدید کند. با این وجود هر چه به دقایق پایانی بازی نزدیکتر می شدیم، نساجی بیشتر حمله می کرد و سرانجام در یک غافلگیری موفق شد به هدف خود برسد. در دقیقه 73 سانتر پای چپ سجاد آشوری در سمت راست محوطه با اشتباه احسان حاج‌صفی و در ادامه ایمان سلیمی همراه شد و به آرفنگ دافه رسید، شوت او برگشت داده شد ولی در ریباند پاس دافه و ضربه بغل پای رحمان جعفری گل تساوی نساجی را ثبت کرد.

بعد این گل غافلگیرکننده، تراکتور بی محابا جلو کشید تا به گل برتری برسد اما نساجی با ارائه یک بازی کنشگرایانه به خوبی تراکتور را مدیریت کرد تا یک امتیاز از حریف پرستاره بگیرد. یک تساوی جذاب که بیشتر از همه به سود مدعیان شد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر