فوتبال ایران / شناسه خبر: 93968 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 18:10
|

گل‌محمدی: رقابت قهرمانی بین پنج تیم است

یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده می گوید برای سه امتیاز با استقلال خوزستان استرس زیادی داشتم.

یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده مشهد از اینکه تیمش مقابل استقلال خوزستان پیروز شد و توانست بار دیگر به صدر جدول برگردد خیلی خوشحال است. گل محمدی درباره پیروزی یک بر صفر مقابل شاگردان کریم بوستانی می گوید: «بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم که به گل هم رسیدیم. این گل به موقع بود و در ادامه هم بازی در کنترل خودمان بود اما چون گل دوم را نزدیم کار را برای خودمان سخت کردیم. استرس گل دوم روی عملکرد بازیکنان تأثیر گذاشت اما در مجموع موقعیتی به حریف نداده و موقعیت سازی نیز کردیم. این ترس را دارم که بازی به تساوی کشیده شود. وقتی از موقعیت‌ها خوب استفاده نکنید، حریف می‌تواند خودش را نزدیک کند. خیلی به خاطر شرایط جدول بابت این سه امتیاز خوشحالم. به خاطر این سه امتیاز استرس زیادی داشتم. با اینکه استقلال خوزستان انتهای جدول است اما فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارد. در بازی با سپاهان هم حق‌شان حداقل پیروزی بود. در مجموع، از سه امتیازی که گرفتیم شخصا خوشحالم و از هواداران هم به خاطر حضورشان تشکر کنم و انتظار نداشتم این گونه از تیم حمایت کرده و دلگرمی باشند.»

گل‌محمدی در رابطه با جذب بازیکنان خارجی توضیح می دهد: «با همین بازیکنان نیم فصل اول را تمام کردیم و دوست ندارم اعتمادم به بازیکنانم را از دست بدهم. بازیکنانم در نیم فصل اول توانایی‌های‌شان را ثابت کرده و امیدوارم ادامه دار باشد. شرایط در نیم فصل دوم سخت است و تیم‌ها به راحتی امتیاز از دست نمی‌دهند. من با این بازیکنان تا اینجا آمده‌ام و تا آخر فصل به آنها اعتماد می‌کنم.»

سرمربی پدیده مشهد در مورد داوری بازی این هفته تیمش مقابل استقلال خوزستان می گوید: «بازی حساس بود و زدن یک گل تضمینی برای پیروزی نبود. در آن صحنه اصلا خطایی ندیدم. شاید من اشتباه کرده باشم اما اگر گل می‌زدیم دو بر صفر می‌شد و استرس برد نداشتیم. باید صحنه را ببینیم ولی اگر خطا بوده باشد، از خورشیدی عذرخواهی می‌کنم. با خورشیدی صحبت کردم و گفت اگر خطا نبوده باشد، داوری را کنار می‌گذارد، حالا نمی‌دانم این کار را می‌کند یا نه.»

یحیی گل محمدی درباره عملکرد مهدی‌خانی گلزن تیمش در بازی با استقلال خوزستان توضیح می دهد: «بعد از گل عطش او فروکش کرد و با او صحبت کردم که مهاجم نباید خیلی زود از گلزنی سیر شود. مهدی‌خانی باید بیشتر در خدمت تیم باشد، اینها جوان هستند و نیاز به تجربه بیشتری دارند. البته خوشحالیم بازیکنانی چون مهدی‌خانی را داریم. اینها آینده تیم را تشکیل می‌دهند.»

گل‌محمدی در رابطه با اینکه آیا از عملکرد علی نعمتی رضایت دارد یا نه، می گوید: «برنامه بازی‌ها به شکلی است که هر چهار روز بازی داریم. برنامه‌مان این است که بازیکنان خسته نشوند و با انرژی بازی کنند. در دفاع چپ به نعمتی فرصت دادیم تا خودش را نشان دهد. همه بازیکنان در یک سطح هستند و هر بازیکنی وارد زمین می‌شود، وظایفش را می‌داند. من از عملکرد او راضی بودم.»

سرمربی پدیده مشهد در مورد تقابل تیمش با پرسپولیس در جام حذفی توضیح می دهد: «الان زود است درباره جام حذفی صحبت کنیم و باید تمرکزمان را برای لیگ بگذاریم. پس از بازی با صنعت نفت آبادان، فرصت هست که در مورد بازی با پرسپولیس صحبت کنیم. بازی با پرسپولیس در آزادی سخت است و باید با تیم سرحال آنجا بازی کنیم.»

یحیی گل محمدی درباره اینکه با شکست پرسپولیس، تیمش به صدر جدول رسید، می گوید: «رقابت پایاپای است. سپاهان این فرصت را دارد که این هفته به صدر جدول برسد. علاوه بر این پرسپولیس، سپاهان و ما؛ استقلال و تراکتورسازی هم با توجه به هزینه‌هایی که انجام داده‌اند، خودشان را تقویت کرده‌اند. رقابت بین این پنج تیم است. باید تمرکز خوبی برای ادامه فصل داشته باشیم.، اگر چه از لحاظ امکاناتی شاید حرفی برای گفتمن مقابل این تیم‌ها نداشته باشیم اما باید با عملکرد خوب‌مان مانند نیم فصل راه‌مان را ادامه دهیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر