فوتبال ایران / شناسه خبر: 93964 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 17:51
|

بوستانی: می خواهیم در لیگ برتر بمانیم

کریم بوستانی سرمربی استقلال خوزستان می گوید برای کسب سه امتیاز به مشهد آمده بودند اما موفق نبودند و با شکست برگشتند.

استقلال خوزستان در دومین بازی از نیم فصل دوم باز هم شکست خورد. کریم بوستانی سرمربی آبی های اهوازی درباره باخت یک بر صفر مقابل پدیده مشهد می گوید: «بازی این هفته متفاوت و پرفشار برای هر دو تیم بود. برای سه امتیاز آمده بودیم اما بازیکنان ما 20 دقیقه اول عقب کشیده بودند. پدیده مربی و بازیکنان بزرگی دارد و زود به گل رسید. در نیمه دوم با تغییراتی که انجام دادیم می‌توانستیم به گل برسیم اما این اتفاق نیفتاد. این برد را به پدیده تبریک می‌گویم، آنها تیم بزرگی دارند و حق‌شان است که در بالای جدول باشند. می‌خواهیم در لیگ بمانیم اما 6 امتیاز از تیم کسر و شرایط بسیار برای ما سخت شده. اگر چه پنجره تیم بسته و 6 امتیاز کسر شده اما امیدواریم در لیگ بمانیم.»

بوستانی در رابطه با داوری بازی هم توضیح می دهد: «با اینکه داور این بازی چند هفته‌ای قضاوت نکرده بود اما این هفته او و همکارانش قضاوت خوبی کرده و مشکلی از نظر داوری وجود نداشت.»

سرمربی استقلال خوزستان در مورد جدایی یونس دلفی می گوید: «او با ما سه ماه دیگر قرارداد داشت و باشگاه تصمیم گرفت با فروش دلفی مبلغی را کسب کند که بخشی از این مبلغ به خاطر بدهی به بازیکن خارجی هزینه و بخش دیگری به تیم ترزیق خواهد شد. دلفی بازیکن و سرمایه باشگاه بود. او 4 سال و نیم در استقلال خوزستان حضور داشت و اگر او را نمی‌فروختیم، با توجه به اتمام قراردادش به مشکل می‌خوردیم. اگر این سه ماه می‌گذشت و بازیکن آزاد می‌شد، چیزی نصیب باشگاه نمی‌شد.»

بوستانی در رابطه با اینکه آیا خوزستان ظرفیت داشتن 4 تیم در لیگ برتر را دارد یا نه، توضیح می دهد: «قطعا خوزستان استعداد زیادی در فوتبال و ایران دارد و شرایط‌مان امسال بسیار خاص است. اگر 6 امتیاز کسر نمی‌شد، الان انگیزه زیادی داشتیم. تیم‌های خوزستانی تاکنون سه بار قهرمان لیگ شده‌اند که سهم فولاد دو بار و استقلال خوزستان یک‌بار بوده. این مساله نشان می‌دهد می‌توانیم بیش از 4 تیم در لیگ برتر داشته باشیم. نفت مسجدسلیمان مشکلاتی دارد که مربوط به خودش می‌شود اما شرایط تیم‌های خوزستانی به نحوی است که ظرفیت داشتن 4 تیم در لیگ برتر را دارند.»

captcha
تازه ها
بیشتر