ورزش جهان / شناسه خبر: 93954 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 11:14
|
هدف کارلوس فتح جام است

وعده های جذاب کی‌روش در کلمبیا: فوتبال مالکانه، نمایش زیبا

سرمربی سابق تیم ملی ایران و کنونی کلمبیا قصد دارد در کلمبیا سبکی متفاوت از فوتبالی که در ایران انجام می داد، ارائه دهد.

کارلوس کی روش، سرمربی سابق ایران و کنونی تیم ملی کلمبیا در بدو ورودش به کلمبیا وعده های جذابی را می دهد؛ فوتبال مالکانه و تهاجمی. کی روش در مصاحبه با شبکه «آر سی ان» کلمبیا گفت: من بازی فوتبال به همراه بازیکنانی که کلمبیا در اختیار دارد را دوست دارم. می توانیم یک فوتبال زیبا و پیروزمندانه را به نمایش بگذاریم. تلاش برای رسیدن به پیروزی و رساندن این بردها به جام آرزوی مربی و بازیکنان است. سبک من بازی مستقیم است.

وی افزود: در پرتغال بازیکنان کلمبیا مورد ستایش زیاد هستند. آنها در تیم های بزرگ اروپایی بازی می کنند. امروز کلمبیا جایگاه بالایی را در جهان دارد.

سرمربی پرتغالی درباره برنامه اش در مسابقات کوپا آمریکا که تنها 4 ماه دیگر آغاز می شود، گفت: هدف من ارائه فوتبال زیبا است. همیشه تلاش می کنم که بهترین باشیم. نمی توانیم از پایان شروع کنیم. بسیار مهم است که به تیم های دیگر احترام بگذاریم و برای برد بازی کنیم. در بازی‌ها باید هماهنگی کامل داشته باشیم و تلاش می کنیم تا بازی به بازی جلو برویم.

کی روش درباره اینکه آیا تماسی با سرمربی تیم ملی کره جنوبی داشته تا دیدار دوستانه ای با این تیم برگزار کند، گفت: او دوست من است. من با او صحبت کردم و به نظرم فدراسیون ها در ارتباط خوبی قرار دارند. این خیلی خوب است که با تیم های ژاپن و کره جنوبی بازی کنیم.

سرمربی سابق ایران درباره ارتباطش با بازیکنان کلمبیا گفت: ما می توانیم تمام بازیکنان بشناسیم و تمام حالات آنها را می شناسیم. استراتژی من این است که میراث پکرمن را دنبال کنم و بازیکنانی که این میراث را بنیان نهادند را برای تصمیم گیری در آینده به کار گیرم.

 

captcha
تازه ها
بیشتر