فوتبال ایران / شناسه خبر: 93946 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 20:27
|
با زنیت هماهنگ بودم

آزمون: ویزا که گرفتم با اولین پرواز به اسپانیا رفتم

با مدیران و مسئولان زنیت دیدار کردم و از آنها اجازه گرفتم تا چند روز دیگر در ایران باشم. از این گذشته مجبور بودم مشکل ویزا را حل کنم. وقتی ویزایم را گرفتم، با اولین پرواز به اسپانیا رفتم.

سردار ویزا نداشت به اردوی زنیت برود

سردار آزمون بعد از درخشش در جام ملت‌های آسیا و البته مخالفت باشگاه روبین‌کازان با حضور در ولوورهمپتون انگلیس، با زنیت سنت‌پترزبورگ به توافق رسید تا همراه این تیم در لیگ روسیه و لیگ اروپا شرکت کند. سردار که در تعطیلات بسر می‌برد، جمعه شب به اردوی زنیت در اسپانیا رسید و خود را به بازیکنان و سرمربی تیم جدیدش معرفی کرد.  آزمون که بعد از جام ملت‌های آسیا و 9 روز قبل با ترک روبین‌کازان به عضویت زنیت‌ درآمد، گفت: «بنا به دلایلی دیرتر در تمرینات زنیت حاضر شدم. بعد از مسابقات جام ملت‌ها کمی به استراحت و آرامش احتیاج داشتم. با مدیران و مسئولان زنیت دیدار کردم و از آنها اجازه گرفتم تا چند روز دیگر در ایران باشم. از این گذشته مجبور بودم مشکل ویزا را حل کنم. وقتی ویزایم را گرفتم، با اولین پرواز به اسپانیا رفتم.»

---

 سردار آزمون 24 ساله که تا قبل از این برای روبین‌کازان بازی می‌کرد، در 17 بازی انجام داد که 4 گل زد، 2 پنالتی گرفت و4 پاس گل داد. آزمون در ازای 12 میلیون یورو پیراهن زنیت را پوشید تا بعد از سون هیونگ مین و علیرضا جهانبخش به سومین بازیکن گرانقیمت فوتبال آسیا تبدیل شود.

---
captcha
تازه ها
بیشتر