تراکتورسازی / شناسه خبر: 93944 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 20:02
|
پرشورها مثل هواداران گالاتسرای

شعار«بیر، ایکی، اوچ» با همراهی اکبر ایمانی

قرار است هواداران تراکتورسازی با همکاری اکبر ایمانی، شعار معروف « بیر، ایکی، اوچ » که معنی‌اش « یک، دو، سه » است را در ورزشگاه سر بدهند و اینگونه حمایت خود را از تیم‌شان نشان بدهند.

درخواست پرشورها و پاسخ مثبت اکبر ایمانی

تراکتورسازی نیم‌فصل دوم را با پیروزی پرگل مقابل نفت مسجدسلیمان آغاز کرد. برد با تمام قوا و البته حمایت هوادارانی که 40 هزار سکوی ورزشگاه یادگارامام را اشغال کردند تا تیم متفاوتی را در زمین ببینند. تراکتورسازی با چهره‌های تازه‌ای چون جرج لیکنز روی نیمکت و اکبر ایمانی و احمد موسوی در زمین این 3 امتیاز ارزشمند را به‌دست آورد. پیروزی مهمی که باعث شد تا تراکتورسازی نام خود را به عنوان یک مدعی جدی مطرح کند.   

بعد از این برد، همه چیز در تبریز و تراکتورسازی بر وفق مراد است. هواداران کری‌های مخصوص خود را در فضای مجازی می‌خوانند و بازیکنان نیز برای خوشحالی آنها وعده‌هایی می‌دهند. از جمله این وعده‌ها می‌توان به قول و قرار اکبر ایمانی با پرشورها اشاره کرد. هافبک جدید تراکتورسازی که نیم‌فصل نخست را در نفت آبادان سپری کرد و با اما و اگرهای فراوان از این تیم جدا شد تا پیراهن قرمز را بر تن کند و شاگرد جرج لیکنز شود.

 

---

در فضای مجازی، هواداران تراکتورسازی که علاقه‌ی ویژه‌ای به تیم‌های ترکیه‌ای و بخصوص گالاتسرای دارند، بحث سر دادن شعار معروف « بیر، ایکی، اوچ » را به راه انداخته‌اند که با پاسخ مثبت اکبر ایمانی مواجه شده. ایمانی ابتدا همخوانی با هواداران را به عهده‌ی کاپیتان‌های تراکتورسازی گذاشته اما وقتی اصرار پرشورها را دیده، به خواسته‌ی آنها پاسخ مثبت داده.

قرار است هواداران تراکتورسازی با همکاری اکبر ایمانی، شعار معروف « بیر، ایکی، اوچ » که معنی‌اش « یک، دو، سه » است را در ورزشگاه سر بدهند و اینگونه حمایت خود را از تیم‌شان نشان بدهند. شعاری که در تبریز هواداران بسیاری هم دارد.   

 

captcha
تازه ها
بیشتر