ورزش جهان / شناسه خبر: 93941 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 17:44
|

گمشده جدید دنیای فوتبال: مندی کجاست؟

 بنژامین مندی مدت‌هاست که به دلیل مصدومیت از ترکیب منچسترسیتی دور است، با این حال در کنفرانس خبری منچسترسیتی یکی از موضوعات مهمی بود که خبرنگاران درباره‌اش از گواردیولا سوال می‌کردند.

ماجرا از جایی شروع شد که یکی از خبرنگاران از سرمربی سیتی پرسید «آیا مندی به هنگ‌کنگ رفته»؟ گواردیولا که گیج شده بود، پاسخ داد: تا جایی که من می‌دانم او برای درمان پایش در بارسلونا است. ولی این خبرنگار ادامه داد که مندی در پستی اینستاگرامی مکانش را فرودگاه هنگ‌کنگ ذکر کرده! گواردیولا ادامه داد که چیزی در این مورد نمی‌داند و شاید بهتر باشد که خودش اینستاگرام نصب کند!

بعد از این کنفرانس پر سر و صدا، این سوال بزرگ همه جا مطرح شد: مندی کجاست؟ مدافع فرانسوی که بابت شوخی‌هایش در فضای مجازی شهرت دارد، عکس جدیدی در اینستاگرام منتشر کرد و خودش هم این سوال را مطرح کرده بود: مندی کجاست؟

---

سرانجام امروز مشخص شد که ماجرای هنگ‌کنگ تنها یک شوخی بوده و او برای درمان زانویش به بارسلونا سفر کرده بود. کایل واکر، مدافع سیتی امروز عکسی از مندی در رختکن این تیم منتشر کرد و نوشت: «ما او را پیدا کردیم». سیتی یکشنبه بازی حساسی با چلسی دارد و مندی در این بازی غایب خواهد بود.

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر