فوتبال ایران / شناسه خبر: 93939 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 12:09
|

استقلال نزدیک به نشانه‌های یک مدعی

استقلال سومین خط حمله برتر بازی‌ها را بعد از تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی در اختیار دارد که به ترتیب 28 و 26 گل زده‌اند و این نشان می دهد معدل گل زده هیچ تیمی درلیگ برتر در هر بازی 2 گل نیست.

استقلال با 4 گلی که در بازی با پیکان زد، شمار گل‌های خود را به عدد 22 رساند و این موجب شد تا معدل گلزنی این تیم بهبود یابد. هر چند با آنچه برای تیم مدعی قهرمانی لازم است، کمی فاصله دارد.

 22 گل زده در 16 بازی به این معنی است که معدل گل زده استقلال در هر بازی 1.37 است. این تیم به طور میانگین هر 65 دقیقه یک گل به ثمر رسانده است. این آمار با توجه به اینکه تا چند هفته پیش معدل گل زده استقلال در هر بازی یک گل نبود قابل قبول است و نشان می دهد استقلال در فاز تهاجمی پیشرفت خوبی داشته و اگر به این روند ادامه دهد می تواند به کسب جام در لیگ برتر امیدوار باشد. هر چند از این به بعد تنها عملکرد خوب استقلال در کسب جام موثر نیست و باید رقبا هم دچار لغزش شوند تا استقلال به هدف خود برسد.

در حال حاضر استقلال سومین خط حمله برتر بازی‌ها را بعد از تیم‌های سپاهان و تراکتورسازی در اختیار دارد که به ترتیب 28 و 26 گل زده‌اند و این نشان می دهد معدل گل زده هیچ تیمی درلیگ برتر در هر بازی 2 گل نیست و هیچ تیمی نتوانسته به طور میانگین در هر 45 دقیقه یک گل به ثمر برساند. معدل گل زده سپاهان در هر بازی 1.75 و تراکتورسازی 1.62 است. سپاهان هر 51 دقیقه یک گل می زند و خط حمله تراکتورسازی هر 55 دقیقه یک آتش شلیک می کند.

 

کلیدواژه
استقلال
captcha
تازه ها
بیشتر