استقلال / شناسه خبر: 93930 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 01:01
|
فرهاد، دست راست سرمربی استقلال

یک عکس و کلی حرف: مجیدی دستیار اول شفر

مجیدی در کنار زمین مدام با شفر مشورت می‌کرد و البته روی نیمکت هم سمت راست مربی آلمانی نشست تا مشخص شود او با عنوان دستیار اول به استقلال آمده و قرار است نقشی تعیین‌کننده در بخش فنی تیم داشته باشد.

پست مجیدی در استقلال: دستیار اول شفر

بازگشت به استقلال، این بار نه به عنوان بازیکن بلکه یکی از اعضای کادر فنی و البته شاخص‌ترین عضو ایرانی‌اش. این ماجرای فرهاد مجیدی و استقلال، بعد از چند سال دوری است. مربی جوانی که دوباره این شعار را در ورزشگاه‌ها زنده کرده: «آهای فرهاد مجیدی» هواداران استقلال همانقدر که از مجیدی در زمین انتظار معجزه داشتند، روی نیمکت هم از او انتظارها دارند. اینکه به شفر مشورت بدهد و نکاتی ویژه را به او گوشزد کند، از بدیهی‌ترین وظایفی است که مجیدی می‌تواند در کادر فنی استقلال انجام بدهد.

کاپیتان سابق، مقابل پیکان آغاز امیدوارکننده‌ای با استقلال داشت. او بارها به کنار خط آمد، نکته‌هایی را به شفر و بازیکنان استقلال گفت تا خودی نشان بدهد و این پیغام را به گوش همه برساند که با قدرت آمده است تا کار بزرگی در استقلال انجام بدهد. فرهاد مجیدی بیشتر از کولی و بیژن طاهری در کنار زمین حضور داشت و همین مسئله نشان داد که او و ایده‌های فنی‌اش مورد توجه سرمربی استقلال نیز قرار دارد.

 

---

اگر یک عکس را که از بازی استقلال-پیکان شکار شده را کنار این مشورت‌ها بگذاریم، به نکته‌ی جالبی می‌رسیم. عکسی که در آن، فرهاد مجیدی بعد از وینفرد شفر نشسته و کولی و بیژن طاهری روی صندلی‌های بعدی جا خوش کرده‌اند. همیشه اعضای کادر فنی به ترتیب پست ها- از دستیار اول تا دوم و مربی دروازه‌بان‌ها – روی نیمکت می‌نشیننند و نزدیک‌ترین فرد به سرمربی، دستیار اول است.

مجیدی سمت راست شفر نشست تا پیغامی جالب به دست هواداران استقلال برسد. اینکه او با عنوان دستیار اول شفر به استقلال آمده و قرار است نقشی تعیین‌کننده در بخش فنی تیم داشته باشد.  

 

captcha
تازه ها
بیشتر