ورزش ایران / شناسه خبر: 93922 / تاریخ انتشار : 1397/11/19 21:18
|

ملی‌پوش بوکس در اتریش ناپدید شد!

تیم ملی بوکس کشورمان بامداد چهارشنبه با 9 ملی‌پوش تهران را به مقصد شهر وین در اتریش ترک کرد تا پس از توقفی چند ساعته، برای حضور در تورنمنت بین‌المللی مجارستان راهی بوداپست شود. پس از حضور تیم ملی در فرودگاه شهر وین، مبین کهرازه، ملی‌پوش وزن 81 کیلوگرم بوکس ایران به طور ناگهانی از سایر اعضای تیم جدا شد و  پس از چند روز همچنان خبری از او نیست. این موضوع باعث شده است تا اکبر احدی و علی مظاهری، سرمربی و مربی تیم کشورمان در اتریش باقی مانده تا شاید بتوانند از این ملی‌پوش خبری کسب کنند.

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس درباره این اتفاق به خبرگزاری تسنیم گفت: «ابتدا باید عنوان کنم از این اتفاق بسیار متاسفم هستم و در حال پیگیری و رایزنی هستیم تا بتوانیم این بچه را راضی به بازگشت کنیم. در حال حاضر در زاهدان و در حال صحبت با خانواده کهرازه هستم تا او را متقاعد به بازگشت کنیم.»

ثوری اضافه کرد: «به نظر من کهرازه فریب خورده است و نمی‌داند که  آن طرف سرابی بیش نیست. خانواده کهرازه نیز از این اتفاق ناراحت است و حتی در تماسی که برقرار کرده است، این موضوع را اعلام کردند. امیدوار هستیم به امید خدا و همکاری خانواده این بوکسور در نهایت همه چیز ختم به خیر شود.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر