ورزش جهان / شناسه خبر: 93921 / تاریخ انتشار : 1397/11/19 18:09
|

سولشر، مربی ماه جزیره: برای منچستر برنامه بلندمدتی دارم

اوله گونار سولشر، سرمربی موقت منچستریونایتد به عنوان مربی برتر ماه ژانویه لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.  منچستر در شش بازی ماه ژانویه به پنج برد و یک تساوی رسید. مهمترین بردهای منچستر در این ماه پیروزی مقابل آرسنال و تاتنهام در جام حذفی و لیگ برتر بود. تنها تساوی این تیم در اولدترافولد مقابل برنلی با نتیجه 2-2 بود.

منچستر ماه فوریه را هم خوب شروع کرده و هفته گذشته توانست در خانه لستر به برتری یک بر صفر برسد. زمانی که سولشر جانشین مورینیو شد منچستر در رده ششم بود، ولی با این مربی توانسته فاصله با چلسی و آرسنال را کم کند و مدعی جدی کسب سهمیه لیگ قهرمانان است.

---

سولشر که در ده بازی توانسته به 9 برد و یک تساوی برسد، هنوز نتوانسته باشگاه را برای امضای قرارداد بلندمدت متقاعد کند، ولی در حاشیه تمدید قرارداد فیل جونز گفت که اگر به عنوان سرمربی دائمی انتخاب شود، برنامه بلندمدتی برای باشگاه دارد.

سولشر که تیمش شنبه در لیگ برتر میهمان فولام است، گفت: «برای باشگاه باید برنامه بلندمدت و کوتاه‌مدت داشته باشیم. من تصویری از منچستر در ذهن دارم که چند سال بعد باید به کجا برسد و دیدگاهم را با وودارد (مدیر باشگاه) در میان گذاشتم.»

سولشر اضافه کرد: «من هوادار منچستر هستم و سال‌هاست که تیم را تحت نظر دارم. من ایده شفافی درباره باشگاه و بازیکنانی که باید به تیم اضافه شوند، دارم.»

اگر منچستر بتواند فولام را شکست دهد برای اولین بار از هفته اول فصل به جمع چهار تیم برتر جدول می‌رسد. سولشر درباره عملکرد اخیرش در این تیم گفت: «دو ماه اخیر فوق‌العاده بوده و نکته کلیدی ثبات تیم است. باید به پیشرفت ادامه بدهیم، روی مسیر برد باقی بمانیم، ولی بهتر از بازی با لستر باشیم.»

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر