فوتبال ایران / شناسه خبر: 93903 / تاریخ انتشار : 1397/11/18 18:53
|
مشکل کار ما جای دیگری است

فرکی بعد از شکست: استقلال پرمهره است، استقلال اردو رفت

فرکی از چه ماجرایی در پیکان حرف می‌زند؟ او می‌گوید: ما بازیکنانی داریم که بخشی از این بازیکنان مدعی هستند که به میدان بروند و این موضوع باعث می شود که ذهنیت بازیکنان ما درگیر اتفاقات باشد.

حسین فرکی سرمربی تیم پیکان در پایان دیدار با استقلال تهران و شکست پر گل گفت: متاسفانه امروز شروع خوبی نداشتیم اما اختلاف ما با استقلال 4 گل نبود. روند بازی در یک زمان هایی در اختیار ما بود اما نتوانستیم به گل برسیم و روی یک اشتباه گل دریافت کردیم. امیدوارم کارشناسان داوری درباره صحنه پنالتی رحمتی روی مومنی صحبت کنند. این پنالتی می توانست بازی را تغییر دهد. در مجموع ما امروز ضمن پذیرفتن شکست باید بگویم که اشتباهات ما این برد را فراهم کرد. تیم ما خیلی کار کرد و باید روی بحث روحی و روانی کار کنیم. اگر می‌خواهیم شرایط خوبی داشته باشیم، باید بیشتر کار کنیم. ما بازیکنانی داریم که بخشی از این بازیکنان مدعی هستند که به میدان بروند و این موضوع باعث می شود که ذهنیت بازیکنان ما درگیر اتفاقات باشد.

 

گزارش بازی پیکان - استقلال را اینجا بخوانید:

به استقلال دل ببندید / چهره‌ی تازه، رویاهای تازه

 

حسین فرکی ادامه داد: استقلال تیم بسیار خوب و پر مهره ای است. روی نیمکت این تیم را نگاه کنید و یا سکونشین ها را بررسی کنید، می بینید که همه بازیکنان آنها بزرگ  هستند. استقلال یک روند خوب و یک اردو خارج از کشور داشته است. با توجه به شرایط متفاوت دو تیم و ادامه حضور بازیکنان قبلی در تیم ما، به زمان بیشتری نیاز داریم و امیدوارم این شکست را جبران کنیم.

---

حسین فرکی در واکنش به این موضوع که چرا اشتباهات پر تعدادی داشتید و آیا می توانید تیم را متحول کنید، گفت: یکی از ایرادات مهم ما همین بود. من در چندین سال کار مربی گری ندیدم یک تیم این اندازه توپ لو بدهد و استقلال از هر اشتباه ما گل ساخت. ما فیلم بازی را آنالیز می کنیم و به بازیکنان نشان می دهیم که روی زمین، یک توپ چقدر تاثیر گذار است و ما چه اندازه توپ لو دادیم که شامل حال یک بازیکن نبود. همه بازیکنان ما تک روی می کردند و دنبال کار انفرادی بودند و تا به حال ندیده بودم یک تیم این اندازه توپ لو بدهد. برابر استقلال جریمه شدیم و 4 گل دریافت کردیم. البته بعد از شروع نیمه دوم و زمانیکه نتیجه یک بر صفر بود، نریمان جهان پشت محوطه جریمه با خطا متوقف شد و به نظرم کارشناسان باید نظر بدهند زیرا آن توپ تبدیل به گل دوم شد و با این شرایطی که ما داریم، طبیعی است که گل های بیشتری دریافت کنیم. در 15 دقیقه پایانی سعی کردیم با تغییر سیستم گل ها را جبران کنیم اما مشکل کار ما جای دیگری بود.

captcha
تازه ها
بیشتر