فوتبال ایران / شناسه خبر: 93892 / تاریخ انتشار : 1397/11/17 19:35
|
بزرگترین مشکل ما نداشتن بازی تدارکاتی بود

گل محمدی: می‌توانستیم حداقل از این بازی یک مساوی بگیریم

زرگ‌ترین مشکل ما این بود که نتوانستیم بازی تدارکاتی خوبی در مشهد داشته باشیم. برنامه‌ریزی کرده بودیم که روز جمعه بازی کنیم، اما متأسفانه زمین نداشتیم و برنامه‌ریزی ما به شکست منجر شد.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم پدیده مشهد بعد از شکست برابر پرسپولیس تهران در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به خبرنگاران گفت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و موقعیت‌های خوبی در حمله داشتیم. نتوانستیم از موقعیت‌های‌مان به خوبی استفاده کنیم. متأسفانه خیلی راحت به حریف پنالتی دادیم. روی صحنه‌ای که خیلی خطرناک نبود، به حریف پنالتی دادیم تا از این موقعیت استفاده کند. بعد از آن فشار آوردیم، اما روی عدم تمرکز و پاس اشتباه گل دوم را دریافت کردیم. می‌توانستیم حداقل از این بازی یک مساوی بگیریم. در نیمه دوم فشار خوبی آوردیم، حملات خوبی هم داشتیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌های خودمان استفاده کنیم. در مجموع فکر می‌کنم پرسپولیس در فاز دفاعی تمرکز خوبی داشت، از موقعیت‌هایی که داشتند به خوبی استفاده کردند و خوب هم دفاع می‌کردند. حرفه‌ای‌تر از ما عمل کردند و بازی را بردند که این پیروزی را به آنها تبریک می‌گویم».

گل محمدی ادامه داد:«بزرگ‌ترین مشکل ما این بود که نتوانستیم بازی تدارکاتی خوبی در مشهد داشته باشیم. برنامه‌ریزی کرده بودیم که روز جمعه بازی کنیم، اما متأسفانه زمین نداشتیم و برنامه‌ریزی ما به شکست منجر شد. همین عامل تأثیر زیادی روی عملکرد ما داشت، چون تیم‌مان از شرایط مسابقه خیلی دور بود. ما 12، 13 روز پیش در اردوی ترکیه آخرین بازی تدارکاتی‌مان را انجام دادیم و بعد از آن بازی نکردیم و زمین هم نداشتیم. بازی تدارکاتی‌مان را در ورزشگاه امام رضا (ع) برنامه‌ریزی کرده بودیم، اما از آنجایی که پول زیادی برای ورزشگاه می‌خواستند، نتوانستیم آن بازی را برگزار کنیم. در هر صورت بازیکنان زحمت خودشان را کشیدند و خوب بازی کردند.»

سرمربی پدیده گفت:« امیدوارم با حمایت مسوولان بتوانیم حداقل امکاناتی که مناسب و لازم است را فراهم کنیم. کارمان واقعاً سخت است، چون در مشهد نه زمین تمرینی مناسب داریم و نه زمین مسابقه که همین مسئله کار ما را دشوار کرده است. البته به آینده امیدواریم و از همین حالا برنامه‌ریزی خواهیم کرد و اگر زمین داشته باشیم برای بازی‌های بعدی تمرین می‌کنیم. فشردگی مسابقات هم بالاست و زیاد وقت نداریم که به شکست امروز فکر کنیم. باید به لحاظ روحی ریکاوری کنیم تا برای بازی‌های بعدی آماده باشیم.»

1

captcha
تازه ها
بیشتر