ورزش جهان / شناسه خبر: 93885 / تاریخ انتشار : 1397/11/17 17:53
|

دلیل متفاوت بن‌عطیه برای انتخاب الدحیل

مهدی بن‌عطیه در پنجره زمستانی پیشنهادات خوبی داشت و حتی گفته می‌شد که منچستریونایتد مایل به جذب اوست، ولی در نهایت یوونتوس را به مقصد الدحیل قطر ترک کرد. تصمیم بن‌عطیه برای رسانه‌های مراکشی کاملا عجیب بود و به انتقاد از این مدافع مشهور پرداختند، ولی او در کنفرانس مطبوعاتی دلایل پیوستن به تیم قطری را بازگو کرد.

بن‌عطیه گفت: «رسانه‌های مراکش از من انتقاد کردند که چرا به دوحه آمدم، ولی از همه می‌خواهم که به تصمیم من احترام بگذارند، چون این بهترین انتخاب برای من و خانواده‌ام بود.»

مدافع سابق بایرن مونیخ اضافه کرد: «می‌خواستم فرزندانم در فضایی اسلامی بزرگ شوند و می‌توانستم به باشگاه‌های اماراتی یا عربستانی بروم، ولی ترجیح دادم به الدحیل بروم. ملی‌پوشان مراکشی زیادی در باشگاه‌های حاشیه خلیج فارس بازی می‌کنند.»

---

گفته می‌شود این انتقال ممکن است آینده بن‌عطیه در تیم ملی مراکش را به خطر بیاندازد، ولی او نگران نیست و گفت: «هروه رنار، سرمربی تیم مرا به خوبی می‌شناسد و اگر ببیند که من شایستگی بازی در تیم ملی را ندارم، به تصمیم او احترام می‌گذارم.»

بن‌عطیه پنجشنبه برای اولین بار با پیراهن الدحیل به زمین رفت و 46 دقیقه بازی کرد، ولی تیمش در جام حذفی قطر با یک گل مغلوب الغرافه شد. الدحیل با گذشت 15 هفته از لیگ ستارگان قطر با 36 امتیاز و دو امتیاز کمتر از السد در رده دوم قرار دارد. این تیم در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه است.

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر