فوتبال ایران / شناسه خبر: 93839 / تاریخ انتشار : 1397/11/16 18:34
|

ژاوی درباره پیش‌بینی جنجالی: می‌گفتند دیوانه‌ای

ژاوی هرناندز گفت: «وقتی قبل از بازی‌های پیش‌بینی قهرمانی قطر را کردم بعضی به من گفتند که دیوانه شده است و یا از روی تعصب صحبت می‌کند، اما من به حرف خود اطمینان داشتم.»

ژاوی درباره پیش‌بینی جنجالی: می‌گفتند دیوانه‌ای

جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به میزبانی امارات برگزار شد و تیم ملی فوتبال قطر توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد. ژاوی هرناندز، ستاره سابق بارسلونا پیش از بازی‌های پیش‌بینی کرد که ژاپن و قطر به فینال صعود کنند و در نهایت قطر قهرمان شود.این ستاره السد درباره دلیل پیش‌بینی عجیب، اما درست خود، گفت‌: «من اطمینان داشتم که قطر جام قهرمانی را بالای سر می‌برد. وقتی قبل از بازی‌های پیش‌بینی قهرمانی قطر را کردم بعضی به من گفتند که دیوانه شده است و یا از روی تعصب صحبت می‌کند، اما من به حرف خود اطمینان داشتم چرا که به خوبی تیم قطر را می‌شناختم.»

 

ژاوی مسابقات جام ملت‌ها را این‌طور پیش‌بینی کرده بود: 

ژاوی، پیشگوی بزرگ جام ملت‌ها

 

او ادامه داد: «من از نزدیک بازیکنان قطر را می‌شناختم. در آکادمی اسپایر شاهد پیشرفت فوتبال قطر بودم. بر این باور هستم که تاسیس آکادمی اسپایر و آموزش بازیکنان در آن دلیل این قهرمانی بود و در نهایت هم این سرمایه گذاری جواب داد و قطر قهرمان شد. پیش‌بینی می‌کردم که قطر در ضربات پنالتی و یا با نتیجه یک بر صفر ژاپن را شکست دهد چرا که ژاپن هم تیم بسیار خوب و قوی است، اما در نهایت با این نتیجه خوب به سود قطر بازی تمام شد.»

ژاوی در پایان صحبت‌های خود، گفت: «گل دوم قطر را که توسط عبدالعزیز حاتم به ثمر رسید بار‌ها نگاه کردم. این گل ثمره سال‌ها کار و تلاش سانچس در اسپایر است. به نظرم او بهترین مربی مجموعه اسپایر است. تیم قطر بازیکنانی، چون اکرم عفیف، عبدالکریم حسن، بسام الراوی، پدرو، طارق سلمان و خوخی را در اختیار دارد که همه آن‌ها می‌توانند در اروپا بازی کنند. باید این بازیکنان به خوبی حفظ شوند چرا که آینده فوتبال قطر هستند.»

 

 

 

11 – 300

 

captcha
تازه ها
بیشتر