فوتبال ایران / شناسه خبر: 93827 / تاریخ انتشار : 1397/11/16 17:42
|

علی دایی پس از تساوی دو تیم سپیدرود رشت و سایپا ازشرایط فنی بازی ابرازرضایت کرد:« بازی بسیار خوبی بود. هر دو تیم برای کسب سه امتیاز آمده بودند و فکر می‌کنم کیفیت بازی در نیمه اول خیلی بهتر از نیمه دوم بود. متأسفانه روی دو توپی که در نیمه اول روی دروازه‌مان آمد، دو گل خوردیم. بعد از آن خیلی تلاش کردیم که توانستیم دو گل را جبران کنیم و در ادامه هم دروازه‌بان تیم سپیدرود چند توپ خوب را گرفت. اگر خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم نیمه اول کار را تمام کنیم. در نیمه دوم بازی پایاپای بود و سپیدرود بیشتر توپ برای گل زدن می‌آورد که روی دو سه ضدحمله می‌توانستیم به گل برسیم که نشد.»

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به اعتراض‌های پی‌درپی کنار زمین به داور مسابقه این توضیح راداد:« شما فقط نیمکت تیم ما را دیدید و نیمکت تیم سپیدرود را ندیدید؟ این مسائل یک چیز طبیعی از سوی مربیان است و مسئله خاصی نبود. به نظرم اگر تیم داوری غیر از این تیم بود، جو بازی خیلی به هم می‌خورد و اتفاقات دیگری رخ می‌داد.»

دایی ازقضاوت فغانی هم ابرازرضایت کرد:«من فکر می‌کنم آقای فغانی و تیم داوری‌اش خیلی خوب بازی را مدیریت کردند. وقتی یک داور خوب در زمین باشد، ما هم آرامش داریم. شاید اعتراض کنیم، اما طبیعی است و با فشار بازی رخ می‌دهد. با این حال در مجموع فکر می‌کنم تیم داوری خیلی خوب قضاوت کرد و تصمیمات درستی هم گرفت.»

دایی در خصوص اینکه مشکلات تیمش گفت:« بزرگترین مشکل ما مالی است. ما مثل تیم های بزرگ نمی‌توانیم بازیکن 2 میلیاردی بگیریم. تیم های دیگر پول دارند و خرج می‌کنند ولی ما نمی توانیم. بزرگترین مساله ای که به ما ضربه زده مشکلات مالی است. ما  هنوز 10 درصد از قرارداد بازیکنان را که کلا 11 میلیارد هم نمی‌شود را پرداخت نکردیم و 10 درصدی که گفتیم از پرداختی ها عقب هستیم.»

 

1

captcha
تازه ها
بیشتر