فوتبال ایران / شناسه خبر: 93820 / تاریخ انتشار : 1397/11/16 16:56
|
ببخشید که نتوانستم مقابل خشم خود مقاومت کنم

نامه پشیمانی هم پستی سرشناس سردار در زنیت

به عنوان یک ورزشکار و انسان عادی نباید مرتکب آن اقدام می‌شدم و عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم مقابل خشم خود مقاومت کنم.

نامه پشیمانی هم پستی سرشناس سردار در زنیت

خبرگزاری ریانووستی روسیه، الکساندر کوکورین، مهاجم مطرح فوتبال روسیه است که از مهر ماه گذشته به دلیل درگیری و مضروب‌کردن یک مقام دولتی این کشور در بازداشت پلیس به سر می‌برد و بر اساس گزارش رسانه‌های روسی شاید مدت‌زمان بازداشت او تمدید شود. این مهاجم تیم ملی روسیه و زنیت سن‌پترزبورگ با نوشتن نامه ندامت از همبازیان و مربیانش در زنیت به خاطر اقدام خود عذرخواهی کرد.

در بخشی از نامه الکساندر کوکورین آمده است: می‌خواهم از هوادارانم، بازیکنان و کادر فنی تیم زنیت سن‌پترزبورگ عذرخواهی کنم که نمی‌توانم در تمرین‌ها حضور داشته باشم و به آنها در رقابت‌ها کمک کنم. به عنوان یک ورزشکار و انسان عادی نباید مرتکب آن اقدام می‌شدم و عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم برابر خشم خود مقاومت کنم. از این حادثه درس گرفتم و زندان به من خیلی کمک کرد. خیلی دوست دارم آزادانه در ورزش حضور داشته باشم و به خانواده‌ام خدمت کنم. حمایت‌های شما از من در زندان و آزادی بسیار مهم است.

بر اساس گمانه‌زنی‌های رسانه‌های روسی طولانی‌شدن بازداشت الکساندر کوکورین باعث شد تا سران و کادر فنی تیم زنیت سن‌پترزبورگ تصمیم به جذب سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی بگیرند.

3-185

 

captcha
تازه ها
بیشتر