ورزش ایران / شناسه خبر: 93787 / تاریخ انتشار : 1397/11/15 19:43
|

لیگ برتر‌ بسکتبال: نخستین شکست پتروشیمی

در مهم‌ترین بازی هفته چهاردهم لیگ‌برتر بسکتبال، تیم شیمیدر به برتری رسید تا نخستین شکست پتروشیمی بندر امام صدرنشین رقم بخورد.

در حساس‌ترین بازی هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال، دو تیم شیمیدر تهران و پتروشیمی بندر امام به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری 67-82 تیم میزبان به پایان رسید. پتروشیمی بندر امام پیش از این بازی شکستی نداشت و مقابل شیمیدر اولین شکست فصل را متحمل شد.

کوارتر اول این بازی ۱۷-۱۹ به سود پتروشیمی، کوارتر دوم ۱۷-۱۷، کوارتر سوم ۲۱-۱۷ به سود شیمیدر و کوارتر چهارم ۲۷-۱۴ به سود شیمیدر به پایان رسید. حامد حسین زاده 23 و آرمان زنگنه 14 امتیاز برای شیمیدر و سجاد مشایخی 18 امتیاز برای پتروشیمی کسب کردند. با این پیروزی شیمیدر 25 امتیازی شد و با یک امتیاز بیشتر از پتروشیمی به صدر جدول رفت.

مهران حاتمی، سرمربی پتروشیمی بعد از این شکست گفت که تیمش پایین‌تر از انتظار بازی کرده: تلاش ما کم بود و اشتباه‌های زیادی داشتیم. در حد خودمان بازی‌ نکردیم و ان‌شاءالله بازی بعد جبران می‌کنیم.»

او در پاسخ به این سوال که آیا از الان می‌توان فینالیست‌های لیگ را پیش‌بینی کرد گفت: «فعلا اول راه هستیم و هنوز نمی‌توان در مورد فینال صحبت کرد چون خیلی زود است. هم تیم پتروشیمی مدعی است و هم شیمیدر. رقابت‌ها برای همه تیم‌ها سخت است و ما بازی به بازی پیش می‌رویم. الان تنها به بازی بعد فکر می‌کنیم.»

 حاتمی در خصوص بازی ندادن به برخی از بازیکنان‌کلیدی خود گفت: «در جریان بازی بازیکنان ما احساسی شدند و متاسفانه در این فصل هم مصدومیت‌ها خیلی تیم ما را اذیت کرده است. مراعات می‌کنیم تا آن‌ها را بازپروری کنیم.»

او درباره برخوردهای بازی و اعتراضات گفت: «به هر حال بسکتبال پینگ‌پنگ نیست و برخورد دارد. همه بازیکنان دو تیم دوست هستند چون کنار هم در تیم ملی بازی می‌کنند. مشکلی وجود نداشت و فشار بازی گاهی باعث اعتراض‌ها می‌شود.»

نتایج هفته چهاردهم به شرح زیر است:

شیمیدر ۸۲ - ۶۷ پتروشیمی

ذوب آهن ۸۹ - ۸۵ آویژه صنعت

شهرداری گرگان ۹۲ - ۶۵ رعد پدافند

1

captcha
تازه ها
بیشتر