جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93781 / تاریخ انتشار : 1397/11/15 18:06
|
به خودمان بستگی دارد از این شکست چطور استفاده کنیم

یوشیدا: باید از نو شروع کنیم

به خود ما بستگی دارد که از این شکست چگونه استفاده کنیم. یا ما را ویران خواهد کرد یا با درس گرفتن از اشتباهات، قدرتمندتر می شویم.

به خودمان بستگی دارد از این شکست چطور استفاده کنیم

تیم ملی ژاپن در نیمه نهایی جام ملتها نمایش متفاوتی نسبت به نمایش های قبلی‌اش در این تورنمنت ارائه داد و با پیروزی سه بر صفر مقابل ایران راهی فینال شد.در بازی با تیم ملی ما، یوشیدا کاپیتان بلندقامت ژاپن که در دفاع میانی بازی می‌کند نمایش فوق‌العاده ای داشت.او که در لیگ برتر انگلیس و برای تیم ساوتهمپتون بازی می‌کند با وجود نمایش درخشان در نیمه نهایی ،در فینال خوب کار نکرد و یک پنالتی هم به قطر داد تا کار تیمش در دقایق پایانی تمام شود.

حالا و بعد از چند روز از آن فینال یوشیدا می گوید:« وقتی داور و وی ای آر تصمیم به پنالتی می گیرند، دیگر کاری از کسی ساخته نیست. قطعا عامدانه با دست به توپ ضربه نزدم. در نبرد هوایی برای تصاحب توپ بودیم و همه چیز اتفاقی بود.»

یوشیدا در مورد بازی فینال هم می گوید:« حس می کردم که به خوبی بازی با ایران بازی نمی کنیم اما نتوانستم مشکل را حل کنم. از این بابت متاسفم. باید از نو شروع کنیم. پس از چنین تورنمنت هایی بازیابی انرژی برای پیشرفت، اهمیت بالایی دارد. این به خود ما بستگی دارد که از این شکست چگونه استفاده کنیم. یا ما را ویران خواهد کرد یا با درس گرفتن از اشتباهات، قدرتمندتر می شویم.»

3

captcha
تازه ها
بیشتر