فوتبال ایران / شناسه خبر: 93780 / تاریخ انتشار : 1397/11/15 18:08
|
پارس جنوبی جم صفر- فولاد خوزستان صفر

تساوی در دربی جنوبی‌ها

دوشنبه 15/11/97، هفته شانزدهم هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه: تختی جم، ساعت: 16:00، تماشاگر: 2 هزار نفر

پارس جنوبی جم صفر

فولاد خوزستان صفر

داور: حسین زرگر

کمک‌ها: بابک داوری، جواد مداح

اخطار: عارف آغاسی، میلاد بدرقه (فولاد)

پارس جنوبی جم: رحمان احمدی، حسین پورامینی، حامد نورمحمدی، مجتبی لطفی، سعید محمدی‌فر، میثم نقی‌زاده، محمد نوری (71- عماد میرجوان)، محمدمهدی عسکری، سعید آهنی، شهرام گودرزی (90- فرزاد حاتمی)، کیوان امرایی (80- ابراهیم صالحی)

سرمربی: مهدی تارتار

فولاد خوزستان: ناصر سالاری، فرزاد جعفری، ایوب والی، میلاد بدرقه، عارف آغاسی، میثم دورقی، علیرضا سواری (58- مجتبی نجاریان)، مهدی زبیدی (72- بابک مرادی)، رضا میرزایی (82- آرش افشین)، حسن بیت‌سعید، لوسیانو پریرا

سرمربی: افشین قطبی

فولاد خوزستان در بیست دقیقه ابتدایی تهاجمی‌تر از تیم میزبان ظاهر شدند و با حضور در نیمه زمین پارس جنوبی به دنبال گشودن دروازه رحمان احمدی بودند. بازیکنان پارس جنوبی هم بعد از تحمل فشار اولیه فولاد خوزستان رفته رفته بازی را به تعادل کشیدند تا این نیمه بدون گل تمام شود. همه فرصت‌های نیمه اول این مسابقه از روی ضربات سر بازیکنان دو تیم خلق شد که در مهم‌ترین صحنه واکنش زیبای رحمان احمدی دروازه‌بان پارس جنوبی در دقیقه 21 مانع از گل شدن ضربه سر محکم رضا میرزایی شد. در دقیقه 28 هم ضربه سر لوسیانو پریرا با فاصله اندکی از کنار دروازه پارس جنوبی به بیرون رفت. در سمت دیگر میدان هم بازیکنان میزبان دوبار دروازه فولاد خوزستان را تهدید کردند که در دقیقه 26 ضربه سر مجید علیاری توسط ناصر سالاری مهار شد و در دقیقه 44 ضربه سر محمد نوری از بالای دروازه به بیرون رفت. در نیمه دوم، شرایط بازی نسبت به نیمه اول کاملا متفاوت شد و پارس جنوبی با حضور پررنگ در نیمه زمین فولاد خوزستان و طراحی حملات متوالی از جناحین درصدد خلق موقعیت و دستیابی به دروازه فولاد بود. فولادی‌ها هم با تجمع در نیمه زمین خودی فشار تیم میزبان را کنترل می‌کردند و بهره بردن از ضدحملات با استفاده از سرعت مهاجمان را در برنامه داشتند. مهم‌ترین خطر پارس جنوبی در نیمه دوم ضربه سر محکم مجید علیاری در دقیقه 75 بود که با اختلاف اندکی از کنار دروازه فولاد خوزستان گذشت و در دقیقه 83 ضربه سر مجتبی لطفی از کنار تیر عمودی دروازه فولاد به بیرون رفت. در دقیقه 3+90 هم ضربه زمینی میثم نقی‌زاده در دستان ناصر سالاری آرام گرفت و قفل دروازه‌ها بسته ماند.

captcha
تازه ها
بیشتر