فوتبال ایران / شناسه خبر: 93760 / تاریخ انتشار : 1397/11/15 16:48
|

بسته خبری/گوچی از هفته بعد بازی می کند

قوچان‌نژاد 3 جلسه تمرینی با ما تا پیش از بازی شنبه آینده مقابل بریزبن روآر انجام می‌دهد. او در این شرایط آماده این بازی می‌شود و با تیم به بریزبن خواهد آمد.

گوچی زمان می خواهد

استیو کوریسا سرمربی تیم اف‌سی سیدنی گفت:«رضا قوچان‌نژاد مرا برای بازی دادن در بازی روز یکشنبه با ملبورن سیتی وسوسه کرده بود اما او فقط در یک جلسه تمرینی اف‌سی سیدنی حضور یافت و می‌خواستم به قوچان‌نژاد زمان بیشتری برای آماده شدن بدهم. این هفته شرایط دیگری خواهد بود زیرا رضا قوچان‌نژاد 3 جلسه تمرینی با ما تا پیش از بازی شنبه آینده مقابل بریزبن روآر انجام می‌دهد. او در این شرایط آماده این بازی می‌شود و با تیم به بریزبن خواهد آمد.»تیم اف‌سی سیدنی تا پایان هفته هفدهم ای‌لیگ استرالیا رتبه سوم جدول رده‌بندی را با 35 امتیاز در اختیار دارد.

علی عدنان در لیست مازاد

علی عدنان مدافع چپ سرشناس تیم ملی عراق که در عضویت باشگاه آتالانتا ایتالیا بود در بازگشت از جام ملت‌های آسیا با تصمیم شوکه کننده گاسپارینی سرمربی برگاموئی ها روبرو شد. بنا به این تصمیم عدنان در فهرست مازاد قرار داشت و باید تیم را ترک می کرد.این اتفاق باعث شد در آخرین روزهای بازار زمستانی مدافع عراقی بدون تیم بماند با واکنش مدیربرنامه های ایتالیایی علی عدنان روبرو شد. بنا به اعلام مدیربرنامه مدافع عراق این بازیکن با دریافت پیشنهاداتی از چین، استرالیا و MLS آمریکا تا چند روز آینده قرارداد جدیدی امضا خواهد کرد.

دو گزینه برای مارات

سایت البیان گزارش داد فدراسیون فوتبال امارات برای جانشینی زاکرونی،هروه رنار سرمربی تیم ملی مراکش و مارسل کایزر سرمربی اسپورتیگ لیسبون و مدیرفنی سابق باشگاه الجزیره را کاندیدا کرده است که به احتمال فراوان از بین این دو یکی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب می‌شوند.البته هر دو مربی الان با تیم‌هایشان قرارداد دارند ولی چون بازی های ملی مهمی پیش رو نیست عجله‌ای هم برای استخدام آن‌ها وجود ندارد و احتمالا ظرف ماه‌های آینده یکی از بین آنها به عنوان سرمربی تیم ملی امارات انتخاب می‌شود.

مالوش در کلاس مربیگری

مالوش مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا با حضور در کلاس مربیگری A فوتبال در مرکز ملی فوتبال ،عملکرد شرکت کنندگان و نحوه تدریس در این کلاس در کنار برنامه ها و فعالیت‌هایی که صورت می گیرد را زیر نظر گرفت.او جهت ارزیابی کلاس عملی و تئوری مربیگری A فوتبال تا سه روز آینده در تهران حضور خواهد داشت. بحث کنوانسیون بین ایران و آسیا از دیگر مواردی است که با مالوس مطرح کرده و به بررسی خواهد شد که اگر این طرح پیش رود پروسه مربیگری در ایران تغییر و تصریح خواهد شد.

3-350

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر