فوتبال ایران / شناسه خبر: 93711 / تاریخ انتشار : 1397/11/14 18:41
|
این بار توئیتر خبرنگار اماراتی

چرا درباره هروه رنار اینقدر شایعه هست؟

این شایعات البته در حالی به گوش می رسد که این مربی موفق فرانسوی اخیرا قراردادش را با فدراسیون فوتبال مراکش تمدید کرده و خودش هم اخیرا نسبت به شایعات واکنش نشان داده است.

چرا درباره هروه رنار اسنقدر شایعه هست؟

بعد از شکست سنگین تیم ملی امارات مقابل قطر در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا آلبرتو زاکرونی سرمربی ایتالیایی این تیم  از سمتش کناره گیری‌ کرد.هنوز چند روز از این اتفاق نگذشته که بعضی از خبرنگاران اماراتی امروز(یکشنبه) مدعی شدند اروه رنار سرمربی تیم ملی مراکش مذاکراتی با فدراسیون امارات داشته و باوجود داشتن قرارداد با مراکش، شانس نخست نشستن روی نیمکت امارات به جای زاکرونی است.

رنار که در تیم ملی مراکش یکی از رقیبان کی‌روش و تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه بود، دیدار ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا را در ورزشگاه و در کنار بعضی از مسوولان فدراسیون فوتبال ایران تماشا کرد؛ مسله ای که گمانه زنی‌ها را نسبت به حضور این مربی روی نیمکت ایران شدت بخشیده بود.

همچنین وقتی رنار در محل بازی تیم ملی مقابل ژاپن در استادیوم العین دیده شد برخی به این موضوع اشاره کردند که او آمده تا هدایت العین امارات را در دست بگیرد اما حالا بحث حضورش در تیم ملی این کشور مطرح شده است.

این شایعات البته در حالی به گوش می رسد که این مربی موفق فرانسوی اخیرا قراردادش را با فدراسیون فوتبال مراکش تمدید کرده و خودش هم اخیرا نسبت به شایعات واکنش نشان داده و به بحث تمدید قراردادش اشاره کرده بود.

درست است که این مربی دو بار قهرمان جام ملتهای آفریقا شده  و با توجه به سن و سال نه چندان زیادش کارنامه خوبی از خود برجای گذاشته اما مشخص نیست چطور درباره مربی‌ای که تازه قرردادش را تمدید کرده این همه حرف و حدیث درست می‌شود در حالی که بسیاری از مربیان لایق دیگر در سطح دنیا تیم ندارند و اسمی هم از آنها نیست.

3-270

captcha
تازه ها
بیشتر