جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93653 / تاریخ انتشار : 1397/11/13 17:28
|

رسانه های اماراتی علیه قهرمانی قطر / تبریک اسرائیل!

روزنامه البیان تیتر اصلی خود برای قهرمانی قطر را به ژاپن اختصاص داده و اعلام کرده «ژاپن در فینال آسیا شکست خورد» و در تیتر این گزارش کوتاه اسمی از قطر نیاورده است.

رسانه های اماراتی علیه قهرمانی قطر

روزنامه های چاپ دبی و ابوظبی واکنش‌هایی شگفت انگیز به قهرمانی قطر در جام ملت‌ها داشته اند که نشانگر عصبانیت مقامات دولتی امارات از قهرمانی قطر در خاک این کشور است.

روزنامه البیان تیتر اصلی خود برای قهرمانی قطر را به ژاپن اختصاص داده و اعلام کرده «ژاپن در فینال آسیا شکست خورد» و در تیتر این گزارش کوتاه اسمی از قطر نیاورده تا به این ترتیب بی طرفی کامل خود را نشان دهد!

آنها همچنین در خبری دیگر برای زیر سوال بردن قطر در جام ملت ها توئیت یک مقام رژیم اشغالگر قدس و تبریک آنها به قطر را برجسته کرده و تیتر زده اند، اسرائیل قهرمانی قطر را تبریک گفت.

دیگر روزنامه های امارات نظیر الاتحاد با چاپ تصویری از لحظه تنها گل سامورائی ها به اشتباهات ژاپن پرداخته که سبب شکست این تیم برابر قطر شد.

دیگر روزنامه ورزشی یعنی الخلیج اگرچه در تیتر اول خود را به قهرمانی قطر اختصاص داده و با تیتر " قطر قهرمان آسیا شد" به پیروزی کشور همسایه واکنش نشان داده ولی در روتیتر مطلب و همچنین متن این خبر به بهترین آمار تیم ملی فوتبال امارات در تاریخ رقابت ها اشاره کرده.

نکته جالب اینکه در پیج های اینستاگرامی فوتبال امارات هم اثر چندانی از قهرمانی قطر وجود ندارد و شاید اگر امارات میزبان این تورنمنت نبود، آنها در همین حد نازل هم به قهرمانی تیم رقیب در کشورشان نمی پرداختند.

 

3

captcha
تازه ها
بیشتر