فوتبال ایران / شناسه خبر: 93650 / تاریخ انتشار : 1397/11/13 17:13
|
فارغ از چند قطبی شدن برای صعود کمک کنید

استیلی: هیچ پاداشی به بازیکنان امید نداده‌ایم

امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و فارغ از هرگونه چند قطبی شدن، کینه‌توزی و اختلاف کمک کنیم تیم امید پس از چند دهه این بار در المپیک حاضر شود.

فارغ از چندقطبی شدن برای صعود کمک کنید

مدیر تیم امید دربباره اینکه بعد از حذف تیمملی حالا همهو نگاه ها به تیم امید خواهد بود می گوید:«یک واقعیت در فوتبال ایران وجود دارد.قبل از این یک مشکل اساسی وجود داشت و آن این بود که کسی تیم امید را جدی نمی‌گرفت اینکه ما بتوانیم به تیم امید شخصیت بدهیم کار ساده‌ای نبود اما با تلاش فراوان و جلسات مختلفی که با بازیکنان برگزار کردیم توانستیم این تفکر را در بازیکنان ایجاد کنیم که پوشیدن پیراهن تیم امید به منزله پیراهن تیم ملی است و این نگاه مهم را در بازیکنان جا انداختیم تا این جوانان ارزش جایگاهی که در آن حضور یافتند را بهتر بدانند. از لحاظ امکاناتی، تهیه لباس، اردو و پرواز از هیچ تلاشی دریغ نکردیم.»

حمید استیلی ادامه داد:« من در کنار تمام اعضای کادر فنی تیم امید تمام تلاشمان را می‌کنیم تا یک تیم قدرتمند تشکیل دهیم. اما نباید فراموش کرد کمتر از یکسال از عمر راهی که ما شروع کردیم می‌گذرد و در مسیری قدم می‌گذاریم که عربستان، چین، ژاپن، قطر و کره سال‌ها در آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. باز هم تاکید می‌کنم اگر می‌خواهید به اهمیت تیم امید در بین رقبا پی ببرید باید به دیدارهای جام ملت‌ها نگاه کنید و آنجا متوجه می‌شوید نگاه ملی به تیم امید در هر کشور چه اندازه است. »

او در پاسخ به اینکه آیا تا به الان پاداشی به تیم امید تعلق گرفته یا نه می‌گوید:«تا الان هیچ مبلغی به عنوان پاداش به اعضای تیم ندادیم. بازیکنان تیم با جان دل کار خود را دنبال می‌کنند و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.»

استیلی در پایان می‌گوید:«امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و فارغ از هرگونه چند قطبی شدن، کینه‌توزی و اختلاف کمک کنیم تیم امید پس از چند دهه این بار در المپیک حاضر شود. هدف ما این است که تدارک خوبی ببینیم و باید با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور مدیریت خوبی داشته باشیم و با کمترین هزینه بیشترین بهره را ببریم. »

3-300

 

captcha
تازه ها
بیشتر