جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93647 / تاریخ انتشار : 1397/11/13 17:05
|

معزعلی: از شکستن رکورد علی دایی متاسفم

از اینکه رکورد علی دایی را شکستم متاسفم، اما این اتفاق فوق العاده‌ای بوده که شامل حال من شد. کسب آقای گلی میسر نمی‌شد مگر با کمک هم تیمی‌هایم .

اروپا نه، تمرکزم را می‌گذارم روی کمک به قطر در جام جهانی

المعز علی، آقای گل و بهترین بازیکن جام ملتها پس از پایان بازی مقابل ژاپن و ثبت نخستین قهرمانی تیم ملی قطر در تاریخ این رقابت‌ها گفت:«ما مثل یک تیم مقابل ژاپن جنگیدیم و خدا را شکر می کنم که موفق شدیم به پیروزی برسیم.»

وی همچنین درخصوص شکستن رکورد علی دایی و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در یک دوره، گفت:«از اینکه رکورد علی دایی را شکستم متاسفم، اما این اتفاق فوق العاده‌ای بوده که شامل حال من شد. کسب آقای گلی میسر نمی‌شد مگر با کمک هم تیمی‌هایم که در تمام بازی‌ها من را در راه رسیدن به این عنوان کمک کردند.»

بهترین گلزن جام هفدهم در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کنی بتوانی رکورد گلزنی علی دایی را در رده ملی بشکنی گفت:« رکورد علی دایی جهانی است اما امیدوارم که بتوانم در آینده برای تیم ملی قطر بیشتر و بیشتر گل بزنم و به این تیم کمک کنم.»

المعزعلی در ارتباط با این که آیا به بازی در اروپا فکر می کند،گفت:« البته که فکر می‌کنم، چون باشگاه‌های آسیایی در سطح پایین‌تری نسبت به باشگاه‌های اروپایی هستند و تأثیر این موضوع را در جام جهانی ۲۰۱۸ دیدیم که تیم‌های آسیایی خیلی خوب عمل نکردند و خیلی نتوانستند پیشروی کنند. به هر حال در حال حاضر تمرکزم را روی این گذاشته‌ام که به تیم ملی قطر در جام جهانی ۲۰۲۲ کمک کنم.»

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر