جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93638 / تاریخ انتشار : 1397/11/13 15:55
|
راهیابی به فینال جام اصلا کار راحتی نبود

میورا: تجربه جام ملت‌ها باعث پیشرفت جوان‌هایمان می‌شود

راهیابی به فینال جام اصلا کار راحتی نبود.چون ایران و کره‌‌جنوبی سالهاست که قهرمانی بازی‌ها را کسب نکرده‌اند و حضور در این بازی برای آنها بسیار مهم بود.

تجربه جام ملتها باعث پیشرفت جوان‌هایمان می‌شود

کازو یوشی میورا اسطوره فوتبال ژاپن بعد از شکست تیمش در فیال جام ملتها گفت:«متاسفم که این نتیجه حاصل شد چون می‌خواستم مثل همه مردم کشورم شاهد موفقیت تیم ملی در بازی نهایی باشم.به نظرم تغییراتی که نسبت به زمان جام جهانی در تیم ملی ایجاد شد، اجازه نداد تا در آخرین گام نیز موفق باشیم. با این حال تجربه حاصل‌شده این پیکارها را برای تیم ملی و فوتبال کشورم بسیار می‌دانم.این تجربه بزرگ می‌تواند باعث پیشرفت تیم جوان ما در آینده شود.»

کازویوشی میورا که عضو تیم ژاپن در مسابقات جام ملت‌های 1992 بود و با سامورایی‌‌های آبی برنده نخستین قهرمانی شد،با وجود داشتن 51 سال سن، همچنان به عنوان بازیکن فعالیت می‌کند.

زننده گل پیروزی مقابل ایران در بازی سال 92 گفت:«باید در نظرگرفت که راهیابی به فینال جام اصلا کار راحتی نبود.چون ایران و کره‌‌جنوبی سالهاست که قهرمانی بازی‌ها را کسب نکرده‌اند و حضور در این بازی برای آنها بسیار مهم بود.به این ترتیب ما توانستیم گذرکنیم و به روز آخر برسیم.با همه اینها بازیکنان تیم کشورم را می‌ستایم و معتقدم آنها در آینده شرایط بهتری کسب خواهند کرد.»

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر