جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93607 / تاریخ انتشار : 1397/11/12 17:00
|
معزعلی و بسام راوی غیرقانونی بازی کردند!

شکایت امارات از قطر به قصد تخریب قبل از فینال

این داستان مطابق انتظار به جایی نرسید و فطر در فینال مسابقات حاضر شد هر چند امراتی ها دنبال این بودند تا هر طور شده قطر در فینال مسابقات برنده نباشد.

شکایت امارات از قطر به قصد تخریب قبل از فینال

بعد از شکست سخت میزبان جام ملتها از قطر مقامات اماراتی مدعی شده اند المعز علی و بسام الراوی که به ترتیب اصلیتی سودانی و عراقی دارند، شرایط لازم برای تغییر ملیت را نداشته اند و بازی کردن آنها برای قطرغیرقانونی است.

اسکات مک اینتایر، خبرنگار استرالیایی AFC در حساب تویترش نسبت به این مساله چنین واکنشی نشان داده :«اتحادیه فوتبال امارات در تدارک برای ارسال یک اعتراض رسمی به AFC نسبت به حضور غیر قانونی المعز علی و بسام الراوی در تیم ملی قطر است. خبرنگاران محلی مدارکی به من ارائه کرده اند که نشان می دهد مادران این دو بازیکن متولد قطر نیستند. اماراتی ها این شکایت را به AFC ارائه کرده اند و این در حال رسیدگی است.خبربزرگ!

ضمن اینکه شعبه ای از دادگاه بین المللی حکمیت ورزشی (CAS)در رقابت ها حضور دارد و تیم‌ها می توانند تا سه ساعت بعد از بازی، شکایت خودشان را به آن ارائه بدهند. البته این داستان مطابق انتظار به جایی نرسید  و فطر در فینال مسابقات حاضر شد هر چند امراتی ها دنبال این بودند تا هر طور شده قطر در فینال مسابقات برنده نباشد.

3-185

captcha
تازه ها
بیشتر