جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93587 / تاریخ انتشار : 1397/11/12 15:56
|
همچنان برای تیم ملی بازی می‌کنم

شجاعی: از کلمه حیف دیگر بدم آمده

تا روزی که احساس کنم می‌توانم بازی کنم این کار را انجام خواهم داد. مابقی به تصمیمات فنی مربیان باز‌می‌گردد. هروقت بخواهند در خدمت تیم ملی خواهم بود.

همچنان برای تیم ملی بازی می‌کنم

مسعود شجاعی در خصوص دلایل عدم موفقیت تیم ملی در راه رسیدن به فینال جام ملت‌ها گفت:«قبل از هر چیز باید از مردم ایران عذرخواهی کنم. ما همیشه برای آنها بازی کرده‌ایم. چیزی جز خوشحال کردن مردم در ذهن‌مان نبوده و نیست.در سخت‌ترین شرایط هم به مردم فکر می کردیم. می‌خواستیم با کسب نتیجه لازم بهانه ای برای شادی آنها فراهم کنیم.خودمان می دانیم این فوتبال چه اهمیتی در تمام ابعاد کشور دارد. شاید بهترین راه بود تا بتوانیم به موفقیت برسیم. اما واقعا حیف! حیف که نشد.»

مسعود شجاعی درباره اینکه شما قبل از جام ملت‌ها هم گفتید نباید اشتباه کنیم تا مدام حیف و حیف نگوییم،گفت:«درست است.من همیشه به بچه های تیم هم می گفتم کاری کنیم که فردا مجبور نشویم بگوییم کاش فلان اتفاق در زمین بازی نمی افتاد. فوتبال همین است. شما باید بجنگی تا به موفقیت برسی.ما جنگیدیم. تمام وجودمان را در زمین مسابقه گذاشتیم. به نظرم یکی از بهترین عملکردهای فنی را در پنج بازی نخست داشتیم و تنها در بازی با ژاپن به مشکل خوردیم که بازهم مجبورم بگویم حیف و حیف! از این کلمه دیگر بدم آمده است.»

وی درباره دلایل نیمکت نشینی خود در جام ملت‌ها گفت:«من یک بازیکن هستم. تمام تلاشم را می‌کنم تا به میدان بروم و بهترین بازی را هم انجام دهم. این سرمربی است که باید تصمیم‌گیری کند.من همیشه به دیدگاه سرمربیانم احترام گذاشته ام. آقای کی‌روش این تصمیم را گرفت و من هم تبعیت کردم.»

شجاعی درباره احتمال خداحافظی‌اش از فوتبال بعد از حذف تیم ملی از جام ملت‌ها گفت:«من همچنان بازی می‌کنم. در تیم باشگاهی ام فعالیت دارم و فکر می کنم فصل فوتبالی خوبی هم داشته‌ام. خوشبختانه مصدوم هم نیستم و فعلا به فوتبالم ادامه می‌دهم. تا روزی که احساس کنم می‌توانم بازی کنم این کار را انجام خواهم داد. مابقی به تصمیمات فنی مربیان باز‌می‌گردد. هروقت بخواهند در خدمت تیم ملی خواهم بود.»

وی درباره قابلیت‌های کی‌روش و جدایی‌اش هم گفت:«آقای کی‌روش یک مربی خیلی بزرگ با کاراکترهای شخصیتی خاص خودش است. او و تمام دستیارانش تلاش داشتند تا بهترین‌ها را برای تیم ملی ایجاد کنند. حضور آقای کی‌روش در فوتبال ایران و تمام چیزهایی که خودتان بهتر در جریان هستید برای فوتبال ما مانند نعمت بود.»

3-350

captcha
تازه ها
بیشتر