جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93533 / تاریخ انتشار : 1397/11/10 16:31
|

بسته خبری جام ملت‌ها / حمله اشتباهی زامبی‌های اینستاگرامی به گلزن ژاپن

زامبی های اینستاگرام به جای یویا اوساکو مهاجم تیم ژاپن، به صفحه جیه اوساکو دونده ماراتن و رکورددار این رشته در کشور ژاپن حمله کردند و در بخش نظرات دشنام‌ها و کامنت‌های توهین‌آمیزی را نوشتند!

مصدومیت دو ژاپنی برای فینال

در بازی ایران و ژاپن که با خشونت زیادی از هر دو طرف به خصوص ملی پوشان ایرانی دنبال می شد، دو بازیکن تیم ملی ژاپن به شدت آسیب دیدند و زمین را ترک کردند. ابتدا واتارو اندو و چند دقیقه بعد هیروکی ساکای جای خود را به بازیکن جانشین دادند تا حداقل آسیب دیدگی شان برای بازی فینال تشدید نشود.

رسانه های ژاپنی خبر دادند که وضعیت مچ پای ساکای رو به بهبود است اما واتاری اندو احتمالا به بازی فینال نخواهد رسید چرا که از ناحیه ران پای چپ دچار مشکل است. این دو روز گذشته در بیمارستان ابوظبی بودند.

ساکای مدافع تیم مارسی است و اندو هم در سنت ترویدن بلژیک بازی می کند.

حمله اشتباهی زامبی‌های اینستاگرام

بعد از بازی ایران- ژاپن زامبی‌های اینستاگرامی که پیش تر صفحه مسی، رونالدو و... را مورد حمله قرار داده بودند، به سراغ مهاجم تیم وردربرمن رفتند اما در جستجوی خود دچار اشتباه کوچکی شدند!

آنها به جای یویا اوساکو مهاجم تیم ژاپن و وردربرمن، به صفحه جیه اوساکو دونده ماراتن و رکورددار این رشته در کشور ژاپن حمله کردند و در بخش نظرات دشنام ها و کامنت های توهین آمیزی را نوشتند!

این موضوع بازتاب گسترده ای در رسانه های ژاپنی داشت و آن ها علاوه بر پوشش این اتفاق زشت و توهین آمیز، به اشتباه کاربران ایرانی نیز اشاره کردند که البته این بار میزان کامنت ها خیلی زیاد نبود چرا که بیشتر فعالان شبکه های اجتماعی نسبت به تیم ملی اعتراض داشتند.

نیمه نهایی پر از جیمی حامپ

جام ملت‌ها برای امارات در حالی به پایان رسید که در این تورنمنت هیچ جیمی جامپی پیش از بازی قطر - امارات وجود نداشت.

اما در بازی نیمه نهایی و در مقاطع مختلف این مسابقه، جوان‌های اماراتی به زمین پریدند تا بخشی از جام ملت‌های آسیا در زمین مسابقه باشند. نکته مهم نوع برخورد ماموران انتظامی و امنیتی ورزشگاه بود که با آرامش سعی کردند جیمی جامپ‌ها را بیرون کرده و نظم را به بازی برگردانند.

چند تلاش ناکام نیز از سوی تماشاگران وجود داشت به نظر می‌رسید خیلی‌ها با اهداف مختلف قصد داشتند روی چمن ورزشگاه گام بگذارند.

3-350

 

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر