جام ملت‌های آسیا / شناسه خبر: 93531 / تاریخ انتشار : 1397/11/10 16:15
|
کاش ستاره امارات به تیم ملی برنمی‌گشت

پایان تلخ دوران ملی مطر

بعد از دریافت دو گل در نیمه نخست، زاکرونی در دقیقه 45 مطر را به زمین فرستاد تا پشت سر مهاجمان بازیسازی کند و نتیجه را برگرداند اما قطری‌ها این اجازه را ندادند.

کاش ستاره امارات به تیم ملی برنمی گشت

اماراتی‌ها بعد از مصدومیت عموری، اسماعیل مطر را به تیم ملی بازگرداندند و پیراهن شماره 10 را هم به او دادند تا مطر به عنوان لیدر تیم امارات، راهنمای جوان‌ها در راه قهرمانی باشد اما درطول تورنمنت او هرگز نتوانست جای خالی عموری را پر کند. مطرِ 35 ساله که روزگاری بازیکنی شاخص در آسیا و حتی جهان محسوب می شد، در آخرین تورنمنت ملی‌اش اکثرا نیمکت‌نشین بود و در نیمه دوم به زمین می‌رفت و در همان 45 دقیقه نیز نمی‌توانست دوندگی خوبی داشته باشد و دیگر تکنیک، قدرت شوتزنی و دقت پاس را هم مثل قبل نداشت.

مطر که در طول تورنمنت بازیکنیی نیمکت نشین برای زاکرونی به حساب می آمد در بازی با قطر باز هم نیمکت نشین بود.بعد از دریافت دو گل در نیمه نخست، زاکرونی در دقیقه 45 مطر را به زمین فرستاد تا پشت سر مهاجمان بازیسازی کند و نتیجه را برگرداند اما قطری‌ها این اجازه را ندادند و دو گل دیگر هم در زمان حضور مطر در زمین زدند تا آخرین بازی ملی ستاره اماراتی در مقابل چشمان هموطنانش با بدترین وضعیت به پایان برسد.

او که از 2002 در تیم الوحده امارات حضور دارد و در روزهای تلخ و شیرین فوتبال ملی امارات حضور داشته، حالا به پایان خط رسیده و شاید به این فکر کند که بهتر بود اصلا به تیم ملی بر نمی‌گشت تا اماراتی ها با خاطرات بهتری او را به یاد می آوردند.

3-220

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر